Új hozzászólás Aktív témák

  • fusion33

    újonc

    CTEK MXS 5.0 továbbfejlesztett verzió tapasztalat:
    Mielőtt megvettem attól féltem, hogy fölöslegesen adtam ki 20.000 Ft-ot, mivel már van Lidl Ultimate Speed LCD töltőm, meg egy Carstel 2A (carstelt el fogom adni mert már a CTEK-en van csavarszemes csatlakozó) de a tegnapi nap óta azon a véleményen vagyok, hogy ha sokáig üzemel akkor megérte a CTEK az árát.
    A 6. recond mód hasznos, irányítottan dolgozik, évente 1 alkalommal ajánlja a használati meg mélykisülés vagyis lemerülés után. Ha nem választom ki a 6. recond módot akkor ezen programon átlép a töltő csak kiválasztva végzi. 6. recond módban levettem a cellákat gázképződés miatt, ha nem lett volna kiválasztva nem képződött volna számottevő gáz. Mivel ez már a továbbfejlesztett hőmérsékletkompenzálós kivitel, hidegben 15V-al tölt 14,4V helyett, de véleményem szerint ez kell is ha hideg van ahhoz, hogy teljesen és hatékonyan feltöltse az akkumulátort. Sokáig azt gondoltam, hogy jó töltő a CTEK de piszok drága nem biztos, hogy megéri megvenni ha 5.500-ért lehet venni pl:Lidl UL Speed LCD töltőt. Röviden megéri az árát, mindenkinek ajánlom ha tud előbb vagy utóbb fektessen be egybe nem fog csalódni.

Új hozzászólás Aktív témák