Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz Wolverine #20 üzenetére

    Olyan már tényleg régen volt, hogy egyetlen percet se aludjak éjjel... TCM fan voltam mindig, de ez mindennek a teteje...

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    37 óra egyfolytában... csak érjek haza:D!

    Nem találtam Szegedet, így Makóval nyomom... az első hónapokban megoldottam az anyagi problémákat, beindult a rendes tréning, jönnek az edzők, és már jó a hangulat a csapatnál is.
    Már négy fulltime játékosom van, az egyik játszótérről aláírattam egy szerződést egy gyerekkel, kapust játszott. A többi csapat későn vette észre, csak trialozni hívták, nem volt adat róla a scoutoknál, addigra már fulltime, fullength szerződést irattam alá a 18 éves sráccal: az értéke abban a pillanatban 20 milla lett. Most úgy 10 milla körül mozog, nem erőltetem, hogy játsszon... alapból tudja azt, amit 31 éves (virágkorában járó) egyes számú kapusom (és jó kapus!). Kíváncsi leszek mi lesz belőle.
    Nagy változások voltak az év elején, komplett újra kellett építeni a csapatot, és mivel nem ismerték egymást, borzasztó meccseket játszottunk... most kezd kicsit összeállni a dolog, hála a hangulatnak (fairly ambitious bázis) és annak, hogy a középpálya teamworkje 15+. Az AM-em a központ, tőle jönnek a labdák... az elején sírtam, kiesők is voltunk, most meg zseniális dolgokat csinálnak, 3-5. hely. Utolsó 6 meccs W, a szurkolók örjöngenek (mind a 200), a board tapsol, a játékosok mosolyognak. Egyszóval paradicsom van.

    A játékosokkal elkövettem egy nagy baklövést, most próbálom helyrehozni. Történt ugyanis, hogy van egy fiatal csatárom (Faragó "Zseniális" Bence), aki lesérült, ő volt a főember. Két másik full ST volt, kérdezte az egyik újságíró, hogy akkor ki lesz az utód, amíg ő lábadozik (hehe). Mondom neki: a Róbert (akkor vettem fel, épp szokta a csapatot, tán egy gólt ha lőtt). Az újságíró bólintott, oké, vége.
    Másnap főcím: HaaS kiröhögtette magát, hogy Robi fogja majd helyettesíti Faragót. (Utólag megnéztem, pont egy "köcsög" fajta kérdezte.)
    Nézem a morált: Robi rosszkedű... aszongya nem érzi magában az erőt, ő nem olyan jó játékos. Óhogyaza... nézem a többi csatárt... az is mind morállow... főleg Schreibert "Csakbelövöm" Norbert, ő volt a második számú csatár, de az új gyerek sokkal jobb persze... aztán a többi játékos is ingatta a fejét, azonnal lekerültem a kedvenclistákról... szóval most van egy kis távolság a csapat és menedzser közt... nincs rosszabb dolog a rosszkedvű csatároknál... két barátságos meccset is be kellett hoznom a heti normál ligameccsek közé, hogy valahogy feltornázzam egy kicsit a moráljukat. Nagy nehezen túl vagyunk rajta... rohadt újságírók.
    Azóta persze már sztárjátékos lett, de nem találtam egyelőre "ugyemontamhülyeriporter" opciót, persze olyan részletes a játék, hogy lehet, hogy az is van.

    Kivertük az Újpestet a Kupából, nagy mák kellett hozzá, de egy kis taszigálás az elején annyira felbosszantotta őket, hogy bepirosodott egy játékosuk már a 30. percben (1:1-nél)... még így is nehéz volt lőni nekik még egyet, de sikerült, úgy örültem, mint az állat..

    Otthon a rekord 6-0 ligameccsen:D! Működik a taktika!

    Makoo forevah!

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    Makó.

    Elírtam a neved, sajnálom Schreiber, öregem. Én azt hittem, hogy mind magyarok, közben a Nagyok meg nem... jó látni, hogy mind létező emberek:D! Hajrá Bence!
    (Bocs Halász Krisztián, jól eladtalak...)
    Krucsó meg nem is hátvéd a játékban!

    Az ARÉNA:

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    Ehh, ez nehéz játék, jól fel tud pörgetni... Idegbajnokság 2011;)!

    Továbbjutásra állok Makóval, de volt már minden... az egyik zseni csatárom két meccset játszik (teljeset - előtte rendesen becserélgetem, pihi, ahogy kell) aztán 4-5 hónapot kómában fekszik.

    A védekező középpályásom szerint (az őszi idényben voltak nehézségeim, kitanulta a gép a taktikámat, vagy nem tudom) nem vezetem elég jól a csapatot, mert ebben több van, mint ahogy állunk. Mondtam neki, hogy takarodjál szépen vissza a pályára, aztán játssz jobban, akkor majd előrébb kerülünk. Csávóról tudni kell, hogy elkezdett panaszkodni, hogy ő milyen jó játékos, és hogy kezdő akar lenni... jól van mondtam, éppen virágkorba ért volna, legyen, hátha még fejlődik a gyerek... hát nem alakított nagyot egyszer sem.
    Aztán meg jön oda pofázni... volt némi adok-kapok, aztán rohant a médiához panaszkodni... na akkorra már bepipultam, transfer list. Szépen le is nyilatkoztam, hogy köszönjük szépen, elmehet az aNjábaN. Tüdőzzön lávát a kis köcsög... nem mondom, jöttek még rajta kívül, de mind haptákba vágta magát, mikor kifelé mutattam az irodából. Egyedül a csapatkapitányt hallgattam meg, baromi erős veterán CD, Filó bácsi. Vele megbeszéltük, de hát ő valaki. Letett valamit... áhh, mindegy, már első helyen vagyunk, kisimultak az arcok, egyedül a csökött DM-é szorul ökölbe, gondolom, de mindjárt lejár a szerződése, hálistennek...

    Na mindegy... szóval jó, nehéz, jó nehéz.

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    Csak negyedik...
    ...még a végén kirúgnak;]!

    Minimum cél volt a továbbjutás, meg idén (harmadik év) is az lesz. Pfff. Obi.
    Legalább pézt adnak.

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    Hehh, Filó bácsinak nem hosszabbítottam szerződést, mert baromi sokat kért, meg két évre, annyit nem ért meg, hogy tanítgassa a fiatalokat... szóval lejárt neki.

    A fanok elkámpicsorodtak kicsit, a vezetőség sem értette igazán, de nem ez a lényeg... hanem!
    Filó bácsi most szabadúszókét nyilatkozik az újságoknak, tanácsokat ad, hogy mire (kire) kell figyelnünk a következő ellenfélnél, hogyha győzni akarunk. Hát mit mondjak, nagyon bejött eddig minden, amit mondott, már próbáltam újra leszerződtetni, de még nem lehetett a withdrawal után.
    Kész vagyok!

    Qvajó ez a játék :R!

    Már csak feljutni kéne vhogy... egyelőre jó esély van rá, a játszótéren talált kapusom kezd beérni... majd csinálok egy screenshotot, most kóma...

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    Apdét: jön egy 17 éves zambiai gyerek, 300 rugót fitzettem az ügynökének összvissz, félisten a csávó... ötéves szerződést írtunk alá, 35 ezer HUF / hét.. mindenképp belinkelem, zseni a gyerek, szerintem rövidesen 30-40 milla lesz az ára... kegyetlen, vagy 5 poszton fullon játszatható:D! Remélhetőleg jó érzéke van e nyelvekhez is, jó lenne, ha értené, mikor dicsérem és mikor vagyok elégedetlen... még néhány hónap a transzferig, addig utánanézek, milyen isteneket imádnak, hogy együtt tudjunk ommanizni:)!

    Makoo 4evah!!!

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    Na megtaláltam, hova kell írni, bájbáj topik:D!

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák