Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edward2

    addikt

    Bocs, de tudatlan emberek ne fikázzanak már be a koreai SC scenenek. Nagyon is fontos ott az edzők munkája. A csapatoknak van saját felhőkarcoló iroda komplexuma ahol edzenek megbeszéléseket tartanak stb. élnek esznek ilyenek. Ez egy sport. Itt nem arról van szó hogy pistike otthon leül gép elé és akkor jól játszik... itt kvalifikácio van draft minden évben ahol a csapatok behuzzák az uj gamereket. stb stb. járjatok utána. Én évek óta követem a 2 nagy ligát és ez a névsor brutálisan gáz mert az hogy Savior benne van nem akkora szám szvsz mert jo ideje nem nagy szám, de!

    Jaedong, Bisu, Stork, Fantasy azért mai napig nagy nevek Jaedongot nem is említve.. azért itt már csak Flash nevének felmerülése lett volna igazán sziven ütő.

    Nagyon elkeseritő ha ez igaz... :(

    szerk: közben jut eszembe nagyon nagy meglepetés övezte pár napja Stork és Best MSL csoport meccseit ahol 2 eddig életben nem hallott játékos verte be mindkét elég híres protoss playert úgy hogy magukhoz képest mérhetetlenül szarul játszottak.... :(

    [ Szerkesztve ]

  • edward2

    addikt

    válasz Gyuri27 #42 üzenetére

    Orbitális. Elky. Hallottál róla? rekordot tart hogy ő az aki a legtöbb sng-t játszotta egy időben és nyerte meg több mint 50%át. Kevésnek bizonyult az SC sceneben mert saját bevallása szerint ő "csak" 5-6 dologra tud figyelni egyszerre mig egy S class player az 14-15 dologra. Ennyit erről. Különben nézz meg egy erős metagamet ahol már 3-4 expel megy a játékos hány dologra is kellc sak neked figyelni kattintás nélkül. Szerintem ne itélkezz ha nem tudod miről beszélsz.

  • edward2

    addikt

    válasz Gothmog #88 üzenetére

    Ott tévedtek a sport megítélésével kapcsolatban, hogy attól mert valami szellemi teljesítést igényel ugyanúgy igényli a test megfelelő állapotát. Póker nem sport. Hát bocs de pokereztem elég sokáig és pl egy komoly tournamenten amikor bent maradsz final tableig és asztalnál kell ülnöd 12 órát mondjuk déltől éjfélig azt ne hidd hogy nem igényel fizikai állóképességet. (persze ott tud ülni mindenki 12 óráig, de tested fáradásával fizikai teljesítőképességed is iszonyatosan hanyatlik...) Más kérdés hogy nagyon sok ember ezt nem hajlandó elfogadni és nem értik miért nem tudnak teljesíteni egy-egy versenyen.

    Bizony minden szellemi sportot űző embernek fel kell fognia hogy rendesen edzenie kell hogy a teste is rendben legyen. Én a wemadeFoxról láttam videót és bizony az SC/CS/etc playereknek kötelező a napi kondizás.

Új hozzászólás Aktív témák