Új hozzászólás Aktív témák

  • stracker06

    aktív tag

    Emberek, Rusi!

    Ez egy 2011-es telefon. Szerintem nem igazán lehet neki felróni azt, hogy a 2.2-es android régi, mert 2011-ben még nem volt az. A hardver miatt sem lehet különösebben piszkálni, hiszen ez egy 2011-ben kiadott telefon (nem tudom, de ráadásul lehet, hogy 2011 elején), ezenkívül valószínűleg akkor sem került túl sokba, amikor még új volt. Ha összehasonlítjuk pl. ezekkel: (http://mobilarena.hu/hir/mwc2011_sok_galaxy_a_kozepkategoriaban.html), akkor azért láthatjuk, hogy hardverben nem sok különbség van (az optimalizáltságról persze nem tudok nyilatkozni, így látatlanban), viszont nagy valószínűséggel ezek a Samsungok akkoriban sokkal drágábbak voltak, mint ez a BLU Magic (vagy mi :) )

    Szóval, csak arra akartam kilyukadni, hogy szerintem felesleges a lassan két éves, megjelenésükkor is alsó kategóriás telefonokat fikázni, mert nyilván, hogy mai szemmel nem túl jók, de akkoriban, még nem számítottak annyira rossznak. (Ez olyan, mintha pl összehasonlítanánk egy Dacia Logan-t (ami nem túl régi!) a mai olcsó autókkal, nyilván nem kérdés, hogy melyik nyerne.)
    Nekem például egy T-mobile Move-om van már egy éve és azóta is nagy örömmel használom, teljesen használható, semmi baj sincs vele, amire nekem kell, arra jó. Egyébként kb ugyanez a processzor, ugyanez a GPU van benne, android 2.2.2-vel, annak idején mégis ajánlott plecsnit kapott.

    Ennyi! :R

    [ Szerkesztve ]

    SFm™

Új hozzászólás Aktív témák