Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Én egy Diablo 4-et (azaz folytatást) illetve Diablo reboot-ot tartanék a legvalószínűbbnek.
    Rhykker készített egy interjút David Brevik-kel amiben az interjú alanya azt ecsetelte, hogy milyen nehézségei lennének egy D2 remake-nek. Gyakorlatilag csak a neve lenne remake, az egész játékot alapjaitól kellene újra fejleszteni. Persze ettől még hasonlíthatna és a rajongók szemszögéből remake lenne, de a vele járó munka legalább annyi, mint egy teljesen új játék fejlesztése esetén. Ebből kiindulva kicsi az esélye, de egyáltalán nem megvalósíthatatlan a remake.
    Mivel több Diablo projekt is készül, ezért könnyen lehet, hogy az egyik valami mobil vagy konzol projekt lesz. A D3-at eddig is próbálták konzol irányban is terelgetni, de mobil berkekben is szereztek már tapasztalatot a HS-al.

    Az én titkos vágyam egy VR játék lenne. ;] Most játszom a Hellblade: Senua's Sacrifice-al, ami egy dark fantasy psycho-horror action RPG logikai feladványokkal és hack and slash elemekkel keverve. Iszonyatos élménye van, RPG-ben ilyet ember még nem tapasztalt idáig szerintem. És ugye lehetne mondani, hogy a VR még nem eléggé elterjedt, de azért vannak már elég szép számmal VR HMD tulajok. A Bethesda már letette az asztalra a Skyrim VR-t, a Fallout 4 VR-t és a Doom VFR-t is... Lassan-lassan ciki lesz az a AAA stúdió/kiadó akinek nincs VR címe a piacon...

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák