Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobak77

    aktív tag

    Üdv mindenkinek.
    Miután párom megkapta karácsonyra a BBQ10-esét (köszi Hawk02!) és picit megismertük a rendszert, meglett a szándék egy újabb Q10-es vásárlására is. Tegnap végre a kezembe foghattam a sajátomat is, egy N.o.-ból érkezett QWERTZ-s fekete készülék formájában. Ami érdekesség, hogy az eladó 10.3.0-s rendszerrel adta át a készüléket. Szóval már nem 10.2, de még van flash. Fura egyébként picit. Látszik rajta, hogy eléggé a passportrra lett optimalizálva, viszont a készülék szépet fut vele.

    Egy dolog hiányzik és nem tudom eldönteni, hogy beállítás kérdése v. a rendszer ilyen. Ha a 10.2-es q10-en elkezdek beírni egy telefonszámot a billentyűzeten, akkor elindul a kereső, de az első "találat" eleve az általam beírt szám hívása. A 10.3-as készüléken ezt az állapotot nem tudom elérni. Ha elkezdek ugyanígy írni egy számot, akkor kereső helyett assistant jön be és a számok helyett az adott bill-en lévő betűk által leírt szövegre próbál mindenáron rákeresni - persze sikertelenül.

    Mi a véleményetek? Van esély ennek a "normális" beállítására? V. 10.3 már csak ilyen?

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák