Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilos

    csendes tag

    válasz lugosi #7056 üzenetére

    Nem mondom, hogy semmiben nincs igazad, de ez az állandó szifonhoz hasonlítgatás...
    Tudom, eladásokat tekintve a BB sose éri utol a szifont, de ne feledd anno volt ez fordítva is és hozhatja úgy a jövő, hogy lesz is...
    Aztán, van itthon ipadem. Naponta 3-4 órát használom. A BB rendszeréhez képest lehet,hogy sokkal több, megkockáztatom,hogy minőségibb appokkal rendelkezik, de maga az OS buta,mint a tök.
    Vettem egy BB Music gateway-t. Házimozira ráköt,mondom bluetooton átviszem a youtube-ról a hangot.Hát bammeg lezárom a kijelzőt,hang megáll...Mi vaaaan? És ez egy a sokból..Korlátolt szar..
    A másik dolog. A BB felhasználó táborának létszáma egy szám (persze nem elhanyagolható), de sokkal fontosabb, hogy kik használják. A G20 országokból 17, a legnagyobb 5 bank a világon, stb....Biztos rendelkeznek más platformos megoldással is, de az alapot a BB adja.
    Ezzel a whatsapp dologgal meg hagyjál már...Ennek inkább üzenet értéke van,mint lényegi....

  • Ceftriaxone

    aktív tag

    válasz lugosi #7056 üzenetére

    Sokban igazad van, szerintem is. Mondjuk az is igaz, amíg vannak vállalati BlackBerry flották, addig valami alap fenttartást kénytelen alájuk adni a cég, kb a következő két évben.

    Viszont érdekelne: szerinted milyen hasonló bejelentés várható még, mint a Whatsapp? ( abszolút érdeklődve, és nem kötözködni akarnék, hiszen nyilván érinthet engem is, mást is.. a Facebook sokaknak nagy csapás lenne talán,( az hogy én speciel gyűlölöm, és alapból törölni szoktam, elég speciálisan egyéni dolog, hiszen a legtöbb embernek fontos .) )

    "Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

Új hozzászólás Aktív témák