Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kbyte1024

    addikt

    válasz legiaap #34 üzenetére

    Igen az áruház valóban bovulhetne, de javul lassan. A szavakat magától tanulja,es hát a térkép?? Offline?? Keress meg priviben;) ha Pk a mobil1 alkalmazasbol telepitesz apk-t az jelzi ha frissül valami. De nem mindig éri meg frissíteni. Ilyen pl a viber,xplore stb,aminél jobb a régi verza.

    [ Szerkesztve ]

    Csak a halott látja a háború végét. - Platón

  • Воланд

    titán

    válasz legiaap #34 üzenetére

    te is tudod nagyon jol, hogy a szamok semmit nem jelentenek, ha az alkalmazasokrol van szo. lehet 150.000 app (tipp) a bb world-ben, ha pl nincs spotify. es ilyenkor huzzak elo a jolly jokert, az amazon app store-t. azok az alkalmazasok meg vagy mennek, vagy nem.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • pinmiklos

    csendes tag

    válasz legiaap #34 üzenetére

    Elsokent gratulalok a cikkironak, egy nagyon korrekt elemzes.

    Bocs hogy bele vau-vau, csak nehany gondolat tolem, aktualis BB Q10 tulajkent - a hetvegetol meg majd Passport is remelhetoleg. :)

    Ezt az alkalmazasbolt kerdest nem szoktam erteni, de hat mindenki hulye csak en vagyok egyedul helikopter..... :))
    Ha megnezi az ember az asztali szamitogep/laptop hasznalati szokasait akkor konkretan minden a bongeszoben zajlik, ebben szerintem mindenki egyetert velem. Asztali gepen sem toltogetsz le Facebook apot, Google keep apot vagy Evernote apot, hanem visszakezbol inditod a bongeszot es.... tehat nem hasznalsz alkalmazasboltot amindennapi szuksegleteidhez alapvetoen ott sem. Ami mobilon is alapveto szukseglet (nekem legalabb is) az egy nagyon jo, asztali geppel leheto legnagyobb mertekben kompatibilis bongeszo.
    Lenne.
    Es a BB10-es rendszerekben az van. Olvass el barmilyen tesztet, barki barhogy szidja barmelyik BB10-es rendszeru telefont, egyontetuen elismerik hogy iparagi szabvannya kellene tenni a bongeszojet annyira jo.
    Ket szemelyes pelda:
    1, Androidrol valtottam BB10-re es nagyon hianyoltam egy normalis Google Maps apot. Forumozassal kertem segitseget, kaptam is egy apot (akkor meg, 1 eve macera volt azert sideload-olni barmit is), de a valaszado a forumon is csak annyit irt: itt van, toltsd fel a telefonra es hasznald ha akarod, de en nem hasznalom. Megkerdeztem miert nem, a valasz annyira logikus es kezenfekvo volt hogy csak na: mert ha bongeszobol nezem a google maps-ot gyorsabb es jobb. Kiprobaltam, ma mar nincs is nativ kliens a telefonomon mert igaz volt a tanacs, bongeszobol jobb...
    2, Nem letezik gyari nativ kliens Youtube-ra. Mert minek. :) Nezz meg egy BB10 keszuleket a kornyezetedben ha lehetoseged van ra (z10/q10/q5 satobbi). Van egy youtube ikon gyarilag... ami elinditja a bongeszot. Kezitcsokolom. :DDD

    Innentol en a magam reszerol nem ertem a problemat. Az asztalra el lehet helyezni minden ikont mint ahogy a gyari youtube ikon is kint van. En netbankolok, sportfogadok (betfair.com) meg a jo Isten tudja mit nem csinalok meg a telefonrol appok nelkul. Ha atallitod Desktop modra tenyleg minden ugy is jelenik meg... meg a Q10-en is csak piciben. :)
    Bar biztos vagyok benne hogy vannak olyan igenyek amig nem kiszolgalhatoak igy de en teljesen elegedett vagyok.

    Amugy az alkalmazasbolt harmatos elegge ezt elismerem, pl hiaba van NFC a telefonban konkretan fizetni nem tudsz vele mert normalis NFC kompatibilis mobil penztarca program nem nagyon akad... :Y
    Bar a Paypal-t meg nem probaltam, azt mondjak az megy.

    A billentyuzeten a nyelvet amit hasznalsz az oprendszer automatikusan ismeri fel mar az aktualis Q10 szoftverrel is. Ha elkezdesz gepelni a magyar szavaknal ekezet nelkul beirva rakogat ekezeteket neked. Persze van hova fejlodni, meg nem tokeletes.

    Remelem segitettem.

    Mottó: > "Van elég tehetségem és kreativitásom, csak szarok az egészre."

Új hozzászólás Aktív témák