Új hozzászólás Aktív témák

  • ferrari1

    őstag

    A mai nap a 4. nap, hogy használom a telefont. Az első döbbenet után, miután kézbe vettem azt kell mondanom minden érdeklődőnek, hogy bátran váltson passport-ra :K A fiam kezéhez a tegnapi nap odaragadt a készülék és azt mondja húha jó, el ne adjam :D

    Rettentően átgondolt, kézre áll minden, nagyon jó használni. Levelezés zseniális, rendszer zökkenőmentes, a gombokon élmény a gépelés, már nem zavarnak a kijelzőn elhelyezkedő számok és írásjelek sem. Egyedül az ékezetes betűk írását kell még gyakorolnom. Hang diktálás és felismerés szintén áll leejtő módon működik. Diktáltam neki nagyon nehéz szöveget, vagy 10 mondatot. Egyetlen egy szónál tévedett :Y Ilyet sehol máshol nem tapasztalhattam idáig! Beszédhang minőség? Mintha mellettem állna az ellen oldalon lévő személy, szintén zseniális! Stb...

    Példát vehetne sok gyártó a BB-től úgy gondolom :K Nagyon nem bántam meg, hogy megvettem!

    Na a sok jó mellett azért kérdezek is. A telefon és a kamera indító ikonokat a kijelző alsó sarkaiban jól gondolom, hogy nem lehet felcserélni?

Új hozzászólás Aktív témák