Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9360

    aktív tag

    válasz room303 #1368 üzenetére

    Szia!
    Köszönöm az alapos választ!
    BIS-re visszatérve. Értem, hogy már BBOS-en sem kellett, de itt van-e valami előnye, ha van? Nekem

    Újabb kérdések merültek fel:
    smart lock: az elején zaklatott, hogy állítsam be az otthont biztonságos helynek és akkor nem fogja zárolni a telót. Mondom, ez végülis ok, megtettem, működött. Majd nem, újra kérte a feloldást. Kikapcsoltam (a helyet), majd vissza, újra működött. Most megint nem megy, de hiába törlöm és adom meg újra, kéri. Mi lehet a gond? Indítsam újra a készüléket? Ezt nem szoktam meg BBOS alatt... :-)

    a hálózati beállításoknál a hozzáférési pontok nevei alatt nekem van:
    Telekom HU Blackberry
    blackberry.net
    és
    Telekom HU NET
    internet.telekom
    és
    Telekom Web
    wnw
    mi a jelentősége, hogy melyik van bejelölve?

    segélyhívás: csak meglévő névjegyeket lehet betenni az értesítendőkhöz. Ok, de akit betennék, annak két száma van a névjegyénél. Viszont nem a munkahelyit, hanem a mobilt akarom, hogy megjelenjen. Nem sikerül. Pedig a mobilt állítottam be alapértelmezettnek. Mit kellene még tennem, hogy a mobilszám jelenjen meg?

    saját szám: a SIM kártyáknál a SIM1-ben lévő SIM számának a telefonszámom látszódik (ez rendben is van), csak a +36... helyett simán csak 36... És nem tudom megváltoztatni. Amikor a SIM2-ben is volt SIM, akkor ott meg tudtam változtatni. Van erre vki vmi ötlete?

    fiókok színe: ma sikerült egy freemailes fiókot hozzáadnom, eddig nem ment. Itt be tudtam állítani, hogy az értesítési led milyen színű legyen, ok. Ha módosítani szeretném, akkor azt merre keressem?

    növelés mód: amikor csatlakoztatom a halózati töltőhöz, akkor felajánlja, hogy csak töltés vagy növelés mód. Mi az a növelés mód?

    Sok a kérdés, de köszönöm a segítséget! (nekem az is megfelel, ha azt megírja vki, hogy a válaszokat hol találom)

Új hozzászólás Aktív témák