Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz bkercso #49 üzenetére

    EU-ban tényleg szinte láthatlan lehett ez a kongresszus meghallgatás, pedig vagy botrány, vagy szenzáció: https://www.youtube.com/watch?v=SNgoul4vyDM

    Az van ezzel, hogy bár állítólag ilyen-meg-olyan sok ember látta, meg mindig látnak ilyet, ezt az állítás pár tucat önjelölt embertől hallod. De nem attól a soktól, aki állítólag napi szinten lát ilyet, és az a sok ember nem fog jól látható nyilatkozatot tenni, hogy helló, breaking news, X vagyok, és NEM látott semmi különöset. Most hogy ismét hadsereg/titkosszolgálatok közeli emberek eskü alatt nyomják ezt, mint mondtam, szintbe biztos, hogy ez szervezett (azaz összeesküvés, de a valódi fajta). Ez lehet valamik olyan kisstílű disznóság is akár, hogy az UFO... bocs, UAP megfigyeléssel foglalkozó részlegek igazolni próbálják a létjogosultságugat. Vagy hogy valamivel pótolni kell az emberek lelkében az űrt, amit a vallás kiesése hagy, hogy ne omoljon össze az US... :) Nem tudom mire kell ez.

    Persze, van egy nagyon picike esélye az izgalmasabb lehetőségnek is, azaz hogy van itt aktivitás nem-emberi technológiával, de titkolni próbálják. Ebben az esetben, én a helyükben azt tenném, hogy telinyomom az információs teret hoaxal, és emberekkel, akik először komolynak tűnnek, aztán direkt besározzák magukat (pl. képtelenséggekkel mint Skinwalker farm ügye, a farkasemberekkel, hód-dinoszaurusszal stb). Ezzel egyrészt hitelteleníted a témát, másrészt nem is tudod már kiválogatni az valós részleteket a generált kamu tengerből. Plusz ezt csak el kell egyszer indítani, utána rászáll a sok megélhetési ufológus, és generálják a kamut önállóan. Ha csökken a kereslet, akkor meg pár ilyen hírrel megdobhatod a forgalmukat. De, mint mondtam, én nem erre a fogadnék, hanem hogy kamu az egész.

Új hozzászólás Aktív témák