Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz szaszlaci #68 üzenetére

    A diódát a cikkíró tervezte oda. Másik szerepe a freewheel, ha áram alatt kihúzod a szűrőből az adaptert.
    Fordított táp ellen is véd, bár igaz, hogy nem divat így védekezni.

    Nincs eredeti terv. Nelson Pass úr hatalmas toroidokat alkalmazott, talán ennyi a kapcsolat.

    Amikor meg felhívom a hiányosságokra a figyelmet,
    Bár tettél volna ilyet; örültem volna neki! Csak ahhoz előbb meg kéne értened, mi ez itt.

    Azt pedig reméljük, hogy az így lezárt egyik oldal miatt, így a kimenetre jutó feszültséget, az az el nem rontott jóságú fóliakondi eléggé megfogja
    Mi vaan??!! Egy rossz thrillerben érzem magam. :W
    Milyen lezárás? Az a dióda normál működés közben nem csinál semmi.
    Milyen feszültséget? Múltkori megnyilvánulásod szerint nincs a tekercsben elég energia ahhoz, hogy az elkot túltöltse (nyugi, megnéztem, mielőtt elkezdtem volna árulni, és tényleg nincs; ld. a BT-hangszórós cikkben a szimulációt egy hasonló szűrőről).
    És nem a 2,2uF fogja felvenni a töltést, hanem a pufferkondi. :U

    helikopter
    Nézted a véleményeket a szűrőről a DAC-topikban? Mind helikopter? :U Van pár...

    normális szűrőáramkört tápokhoz
    Az is elég lenne, ha megmondanéd, miből indulsz ki. Ugyanis túl általános a feladat.

    Rád mostmár nem reagálok, mert uncsi.....

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák