Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RandomName

    aktív tag

    válasz Hieronymus #9 üzenetére

    "A tejfölök kifejezetten jól bírják a tárolást, akár hónapokkal később is olyan állapotban maradhatnak, mint amikor frissen vásárolták meg. De a legkisebb rés is gyorsan tönkreteszi a tejfölt."
    Ez egy érdekes kérdés.
    Vettem Szatmári Tejfölt. 07 28 lejárattal. Persze, hogy fel sem lett bontva. Sajnáltam kidobni, kinyitottam 08.02, tökéletes. Elhasználtam a harmadát. Csak a fóliát visszahajtottam rá, visszaraktam a hűtőbe. Kb. 08. 10. vettem
    egy helyen elvitelre töltött káposztát, hazavittem, még jó volt rá. 08.12. Csináltam burgonyapürét, elfogyott a vaj itthon, nézzük már meg azt a tejfölt, és jó volt. Ez +15 nap....
    Úgy, hogy csak a fólia volt rá visszahajtva.
    Viszont, anyám mindig azt tanította, hogy a tejfölt amikor kinyitod, keverd fel. Na ezt én nem. Szedek a tetejéről, és csak a kiszedett tejfölt keverem fel. próbálom minél kevésbé sérteni a struktúrát ami ott össze van állva, és meghálálja.

    "A logout olyan mint egy joghurtkultúra... bedobod a bejegyzést, és minimum 8, maximum 24 óra múlva minden tag a téma egyetemi szintű szakértőjévé válik." By: DeFranco (2016)

Új hozzászólás Aktív témák