Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shifty!

    senior tag

    Akármilyen is lesz, tanulva a BF1 "világháborús hangulatidézéséből", valószínűleg ez is a rohangálva hentelésről fog szólni, a látványvilág biztos odaverős lesz, csak nem fog visszaadni semmit a világháborús hangulatból, ami amúgy lényeges kéne hogy legyen.

    Nem előre ítélkezésnek szánom, mert ki fogom próbálni és kiváncsian várom a CoD:WW2 után de ennél a COD1 - COD:UO-nak ezerszer háborúsabb hangulata volt -_- :U

    "Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

  • shifty!

    senior tag

    válasz maximilian4 #64 üzenetére

    Azért szépen sikerült átmenni flame-be a kb. 2 mondatos megjegyzésemről, miszerint az előzetes gameplay videó alapján ennek már köze nincs ahhoz, amit régen egy CoD1 - CoD: UO nyújtott játékhangulatban / játékélményben...

    Igen, aláírom hogy egy VH-s játék, ha már készül ilyen a történelem legborzasztóbb eseményeinek feldolgozásaként, nem a horrorisztikus fasizmus/kommunizmus háborús manifesztációjáról kell hogy szóljon, senki nem kívánja, nem kívánhatja, hogy ezt bárkinek is újra át kelljen élnie.

    Én sem erre gondoltam, hanem a fémkezes SzuperWumenre, az ablakon emeletről tigrisbukfenccel kiugrálós katonákra és társai...

    De azt nagyon csipázom, amikor megmondják egy kommentből, hogy tizeniksz éves gémerszékes rokkantagyú elhízott pöcsköszörű vagyok, aki összefossa magát, ha hozzászól valaki este a sötét utcán.
    Az efféle látatlanban ítélkezés és általánosítás mindent elmond arról, hogy mi megy mostanában például ebben a Ph-s fórumközegben, ahol mindenki Szupermen a valós életben, értetek mindenhez (is), és mindenki más nem, hanem idióta / retardált / elhízott / bitkoinmájner / egyéb, ahol a megfelelő aláhúzandó.

    Gratulálok minden utálkozó hozzászóláshoz Neked, és az előtted szólóknak is, amivel gyarapítottátok méltán hasznos hozzászólásaitok számát, és amivel építettétek a közösséget. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

Új hozzászólás Aktív témák