Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz raggg #122 üzenetére

    Értelek. Na viszont ilyen "logikai" feladványokból az előzőekben sem volt sok.(volt, csak nem annyi, hogy most az infinite-ben elkezdjen hiányozni - legalábbis nekem)

    Mégis csak egy fps. Nekem pont azért tetszett meg annak idején az első(és mai napig egyik kedvencem), mert épp annyival másabb egy átlag fps-nél, hogy "egyedi" legyen, de mégis megmaradt fps-nek. OK, ezt így elolvasva furcsának tűnhet, de szerintem érteni.. :)

    Ráadásul egy bioshock-ban(és most már írhatjuk így, mert 3 rész van) pont, hogy másodlagos a harcrendszer, még akkor is, ha sok van belőle. Ez a játék(sorozat) a történetről, a fantasztikusan kidolgozott és kellőképp elmebeteg világról, a furcsa nézetekről szól. Tulajdonképp csak egy extra "jó", hogy van benne harc is.

    Összevetve pl az új tomb raider-rel, ez 100x inkább bioshock, mint amennyire az tomb raider... az is egy remek játék, de ez minden téren jobb/több, szerintem.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • Johnny Cage

    addikt

    válasz raggg #122 üzenetére

    nekem valahogy nem hiányzik a csőszerelő című minijáték, ami kb. elsőre, talán még másodikra is jópofa volt, aztán rohadtul idegesítő tudott lenni amikor 125x-örre megyek végig ugyanazon az idegesítő flash-játékszerű puzzle-on.. ha most ezek benne lennének az infinite-ban, ide a rozsdás bökőt, hogy mindenki ezzel jönne: "megtöri a sztori lendületét" meg hogy "a kis logikai bizbaszokkal kell állandóan tökölnöm".. és egy nagyobb összegben lefogadnám, hogy most minden második ember ezt kritizálná, ahogy a Dead Space 3-nál mindenki hiányolta a (jó) sztorit, a túl sok puzzle-t meg a többség negatívumként rótta fel.

    egyébként, én minden tekintetben jobban élveztem ezt a játékot, mint a DS3-at vagy a Far Cry 3-at együttvéve - bár utóbbi egy kiváló taktikai shooter, nekem valahogy mindkettőből hiányzott az érzelmi töltet. az Infinite viszont velem maradt a játék vége után is.

Új hozzászólás Aktív témák