Új hozzászólás Aktív témák

  • Foo

    tag

    tetszett az íràs. pl. nem tudtam mit kezdjek a ruhàkkal, és a sky-lineon való navigàciòt sem használtam... köszi! :")
    engem teljesen beszippantott! a làtvàny a hangok, zene és az egész atmoszféra telitalálat! Elizabeth kedves, szerethető és tényleg nem idegesítő, pl. nem kell rà vàrni ajtòknàl, lifteknél. a jàték épp ùgy és oda respawnolja a karakterét (persze a latòterünkön kívül), ahovà és amikor kell. az viszont elég mulatsàgos amikor hümmögve, morfondírozva bámul egy üres dobozt vagy valami teljesen irreleváns tàrgyat... :) szerencsére nem sokszor megy àt retardba.
    egy kicsit idegesítő és senki nem említette, hogy a karakterünk hajlamos azért megakadni, ill. furcsàn lelassulni ha beleütkozünk egy màsik karakterbe, akàr Elizabethbe, vagy kiàllò pàlyaelembe. egyébkent ezt és a helyénkénti fps ingadozàst leszàmítva nem nagyon tudok hibàkròl beszàmolni. a grafikàtòl annyit, hogy egy alkalommal amikor hiba miatt kilépett a jàték, a grafikai beàllitàsok àtàllítòdtak normàlra (ultràròl) a köv. indítàsnàl, de ez csak több òrànyi jàték utàn tűnt fel... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák