Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    veterán

    válasz BalaNce87 #18 üzenetére

    Tényleg nem annyira szeplőtelen a cod, mint ahogy a kolléga beállítja, de azért nagyon sok munka van benne, ezért érthető a védekezése. Nekem is a kedvenceim között van a széria, nem is feltétlenül a multi miatt (habár a fő vonzereje nyilván az), inkább a remekül megütött filmes hangulat és (bizony) a jó scriptek miatt :)

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

  • bigadam94

    tag

    válasz BalaNce87 #18 üzenetére

    "Semmi korszakalkotó nincs benne.."

    És ez baj lenne? Tény, hogy nem korszakalkotó, de a single player kampány minden egyes órája egy tökéletesen megkoreografált, filmszerű élmény - mindmáig fel tudom idézni magamban a látványos átvezető animációk többségét. Lehet, hogy a CoD csak egy tömeg-FPS, de attól még igenis lehet élvezetes.. (A StarCraft II is csak egy tömeg-RTS, mégis milliók rajonganak érte..) Nem akarom egekbe magasztalni a játékot, mert tudom, hogy megvannak a maga hibái, de attól még igen egy korrekt FPS marad multi- és single player téren egyaránt.

    "Ez a black ops is mi a pöcsömnek kell? elfogyott a pénz vagy nem értem."

    Ennyi erővel BioShock Infinite minek kell? Elfogyott a pénz? :U

    [ Szerkesztve ]

    GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

  • #08052480

    törölt tag

    válasz BalaNce87 #18 üzenetére

    "Azért ennyire az egekbe emelni ezt a játékot elég kemény, nem egy játék van ami üti ezt a szintet kezdve a medal of honoroktól."

    Kezdve a MoH-tól meddig? Azért nem találsz túl sok címet, a MoH meg...hát. A PA hat éve egész korrekt volt és ennyi, az új meg ízig-vérig MW klón - legalábbis a multi, csak jóval primitívebb verzióban.

    "ért mert valami negatívumot felhozok a játékkal kapcsolatban vagy nem egyezik a véleményünk attól az még nem baromság."

    Konkrétan milyen általad felhozott negatívumra mondtam azt, hogy baromság? Konkrétan milyen negatívumot hoztál fel egyáltalán? Azt, hogy gyenge...hát ez aztán a kritika.

    "Semmi korszakalkotó nincs benne, az első cod nah az volt korszakalkotó max."

    :U
    Mondd, hány olyan játékot tudsz felsorolni az utóbbi évekből ami korszakalkotó volt? Sejtettem...sosem mondtam, hogy az MW2 tele lenne pakolva egyediséggel és olyan elemekkel amik örökre megváltoztatnák a játszás fogalmát, egyszerűen abból építkezik, ami idáig sikert hozott nekik és teszik azt olyan profizmussal, hogy bárki büszke lehetne rá. Negatívumot szinte fel sem tudnék hozni a játék mellett, a rövidségét eltekintve és, hogy a néha gyengécske MI-t a mennyiséggel kompenzálják. Ezeket leszámítva számomra ez a játék tökéletes (csak a Halo 3 az az FPS, ami túltesz rajta) és ezzel nagyon sokan így vannak (mind a vásárlók, mind a sajtó körében - az a nem japán játék, ami az Edge-nél 9 pontot össze tud kaparni minimum kiemelkedő).
    Nem attól kiemelkedő egy játék mert sorra halmozza fel az eredetibbnél eredetibb ötleteket. Nézd csak meg, tavaly szinte miden valamirevaló díjat az Uncharted 2 zsebelt be - annyi korszakalkotó elem volt benne mit a Barátok köztben az emberek mégis sorra borultak le a zsenialitása előtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák