Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz TazLeacher #49 üzenetére

    OFF:jer1cho, figyellek egy jó ideje, de mostanában azt veszem észre, hogy egyre nagyobb sznob vagy. Sajnálom, mert amúgy értelmes vagy, de kezdesz elszállni önnön nagyságodtól. Bocs. :(

    ON: az elv, amit hirdetsz, az tényleg jó, de láttuk már több soron, hogy a kápitalizmus nem így működik. Úgy indul, hogy plusz pénz, plusz tartalom, aztán a vége az lesz, hogy akkor kapsz meg egy "anno árfolyamon" egy egységnyi játékot, ha megveszed a 3 DLC-t is hozzá.

    Tényleg nem kötelező megvenni, de bocsánat: engem érdekel, hogy mit kapok a pénzemért, és ma nem szeretnék rosszabbul járni, mint tegnap.

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz TazLeacher #52 üzenetére

    Respect, tiszteletben tartom a véleményed (magadról). Leírtam amit gondolok, ezzel megtettem ami tőlem telik. Letudva. Kösz, hogy nem reagáltad túl. :)

    Személy szerint valóban nem tudok példát mondani arra, hogy egy játék nem lett volna játszható DLC nélkül. Ami sok embernél nyitogatja a e-bicskát az az, hogy különbség van a között, hogy egy plusz tartalom emeli az alapjáték fényét, vagy a plusz tartalom (plusz pénz) miatt faragnak az alapjátékból.

    Senki nem látja még, de sokan érzik, hogy ez ebbe a rossz irányba fog elmenni. Nincs még rá bizonyíték, az érzés mégis megalapozott, egyszerűen azért, mert gazdaságilag ez a racionális. Éppen ezért erre is fog haladni a szekér nagy valószínűséggel.

    Nekem meg minden jogom meg van hozzá, hogy felháborodjak, mert én meg minél többet akarok kapni a minél kevesebb pénzemért.

    A mérleg valahol itt billent át, mert ha racionálisan nincs is különbség aközött, hogy rajta van e azon a nyüves DVD-n a DLC vagy nincs, nyilván a cég is tudta, hogy ebből balhé lesz. Ennek ellenére meg merte lépni, mert lesz*rja, hogy szimpatikus-e, és ennyi erővel a fenti parás részt is be fogja vállalni. Ez az ami nem tetszik sokaknak. Nem az, hogy fizetni kell érte.

    Ennél értelmesebben már képtelen vagyok leírni, remélem nem beszélünk el egymás mellett. :R

Új hozzászólás Aktív témák