Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz KEndre #3 üzenetére

    Ezekre már nincs rálátásom, örülök, ha ott minden hasít :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz KEndre #3 üzenetére

    Hasít az tuti főleg mikor Graetz irányítót az életben nem láttunk még de mezei két utasat sem*, a tanár (gyakvez) 72 óra alatt nem mindig válaszol a csoda moodle fórumra, a BlueButton (szintén múdli khm) egy hulladék a tanárok kínjukban YT-n streamelik az analízist. A másik fele pedig beszuszakol 150+ főt egy skype hívásba (kötelező a részvétel!44!4! :DD ) ja, hogy nem vett be téged? Írj neki... ja, hogy se kép se hang mert megkélne erősíteni a kontaktot? Waaaooo :DD

    Halott ötlet ez az egész...

    *Mérést még véletlenül sem láttunk de azért be kellene adni a mérési szimulációs jegyzőkönyvet. Moodleban van egy gyakorló videó 1 az az 1 szem ami szintén a szimpla diódát mutatja be (3 típusra) de kétutas vagy Graetz irányítóra példa nulla.

    Kérem ne túlozzuk el inkább azt mondanám vannak tanárok akik megoldották... meglepő mód pont a matek tanszék tudta gond nélkül áthidalni a dolgokat persze ott is per fő megoldásokkal. :U

    Had ne írjam le melyik mivel alapból tényleg szeretek oda járni tekintve ezelőtt minden zökkenő mentes volt néha meghökkenten emberséges és barátságos oktatókkal, aki ismer úgy is tudja... de ez a digitális cucc elbukott mielőtt lépett volna egyet. :)

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • #64791808

    törölt tag

    válasz KEndre #151 üzenetére

    Döbbenet, hogy pont ezen gondolkoztam ma reggel, hogy leírjam-e ezt, vagy ne. A 20 évre gondolok. Ha most elkeződne ez a folyamat, annak 20 év mulva lenne gyümölcse, addig invesztálni kellene bele és csak vinné az erőforrásokat. De ha soha nem kezdjük el, soha nem lesz felzárkózás.

    1990 óta azt látom MINDEN vezetésnél, hogy csak annyi látszatintézkedés történik, amennyi politikailag indokolt, egy centivel nem több. De miért? Volt egy Bokros Lajos, aki PM-ként azt mondta, hogy ha most valami brutálisat nem csinálunk, akkor végünk. Ez volt a Bokros-csomag, ami elképesztően fájdalmas volt, viszont a hatása később majd' egy évtizedig kitartott, a gazdaság strukturálisan átalakult, lehetővé téve a növekedést. De itt-ott még ma is szitokszó és megvetés tárgya. Több, mint 25 távlatából sem fogadják el az emberek, hogy akkor és ott az kellett. EZÉRT nem lesz soha semmilyen gyökeres átalakítás magyarországon, mert politikai öngyilkosság. Márpedig magyarországon csak megélhetési politikus van - egyébként pont ezért, mert az idealizmust nem lehet keresztülvinni. Ez a 22-es csapdája, és én ebből nem látok kiutat. Egyébként ezért döntöttem úgy, hogy lelépek.

  • pihentagy

    csendes tag

    válasz KEndre #33 üzenetére

    Ja kösz, ezt a csoportot már láttam facebookon.

    Hátizé, kicsit látszik, hogy pedagógusok viszik. Az adminok szerint a hashtag teszi kereshetővé a posztokat. Na itt lefagytam. Azt hittem ezt csak az előző évtized marketingesei hitték. Meg amúgy van ám ott cenzúra, ha valami értelmeset kérdezel, azt moderálják, viszont 1000-szer meg lehet kérdezni, hogy akkor a zoom az tényleg kikapcsol-e 40 perc után, meg holvanaszóköznemtalálom jellegű hozzászólások meg mehetnek, holott elvileg ez nem support csoport.

    Amúgy a PH használhatóságát is szerintem javítaná, ha a fórum Discourse-ra költözne és az ilyen jellegű szakmai fórumoknak is jobb lenne, mint a facebook csoport.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák