Új hozzászólás Aktív témák

  • atee_13

    őstag

    válasz laci1892 #14 üzenetére

    Engem azzal nem győznek meg, hogy van egy autó kiviszik a pályára vagy valahová és csapatnak vele és közben ecsetelik milyen jó nekik meg, hogy ez mennyire fasza érzés, jönnek az értelmezhetetlen fület bántó hasonlatok, mi mire hasonlít a kocsin. Az utóbbi 1-2 évben semmit nem lehetett megtudni az autóról ami a műsorban volt, hogy most az jól össze van rakva, milyenek a menettulajdogásai (legfőképp közúton engem pl az érdekelne), beltér váltó, ha jó miért vagy miben ha rossz szintén.

    Volt egy Focus ST azt hiszem kivitték a Kucskucs ring-re összeengedték egy drónnal fasza meg minden, de a képélményen kívül sok infó nem volt a végén elmondta, hogy milyen fasza volt vele menni kb ennyi. Elhiszem, hogy ez valakinek lehet jó mint ahogy itt írjátok, de nekem inkább semmitmondó.

    Vagy néha felvezetők, többet beszélnek benne vagy több infót tudok meg városról, cégről vagy, hogy a nem tudom én milyen nemzetiségű kolléga 47x vett fel egy jelenetet mint arról, hogy milyen lehet az autó egy "mezei" ember számára.

    Vagy tavaly volt valamelyik autószalonon, rakat kocsi sok újdonság és kb az egész műsorban a RUF tuning porschék mert ...ááá milyen faszák azokkal biztos milyen jó csapatni.

    Lehet az írások hangulata nem annyira szórakoztató, de a hétköznapban is felhasználható információban sokkal inkább bővelkedik mint a műsor.

    Ne legyen ilyen kütyüparádé bemutatása, legyen haszon a "mezei" ember számára, hogy hasznos az újítás, zavaró vagy éppen segíti a kényelmet, vannak benne apró trükkök esetleg hogyan működik stb stb. Nehogy olyanban merüljön ki itt is egy cikk, hogy faszán szól az MP3 ról a AC/DC vagy megnézte a monitoron a Herry Pottert (Szerintem)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák