Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz Timer #545 üzenetére

    Intelt vásároltam az esetek nagy %-ban nem pedig amd- ebből is volt pár felső kategoria amire a fanok regéltek,hogy ez mekkora penge és jobb mint az intel aztán el is adtam gyorsan mikor rájöttem ,hogy nem az. Utobbi egy 5900x volt amire szintén esküdnek sokan hú menynire bitang jó azt egy nagy turót.

    Sokaknál semilyen probléma nincs, de fogadok ha lefutatod a memoria késleltesés benchet akkor ez az érték több lesz mint intel esetében.
    Abban is biztos vagyok hogy amd esetén a teszt mellett nem fogsz sem böngészi sem mást csinálni. Tudom igen kiirja a program ne csinálj semmit ,de valahogy az intelnek + feladat itt sem okoz gondot az amd meg összecsinálja magát.....
    Csak pár különbség a nagy pöc röffös dologról ,persze ha csak bekapcsolod a gépet böngészel meg gamelsz akkor nincs vele gond.

    gyári hűtőre meg ha adtak valami mellé sem emlékszek ,mert kidobtam az ablakon és kapta a minőségi hűtőt mindig .... Az 5900x hez is adtak volna valamit szintén így tettem volna ,fel sem próbálnám mert felesleges.De most a 12. generácioz járna az sem nagyon érdekelne szóval nekem 8 hogy van a dobozban valami plusz vagy nincs.

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák