Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ztibor

    senior tag

    válasz lócitrom #115 üzenetére

    Egyetértek veled.
    Én is csak azért cserélem a 4-est, mert szükség van a családban egy bandre a teljesen elhalványult 2-es helyett. Így az új marad nálam. 29$-ért jön a global verzió Aliról pénzpisztolyos kuponnal. Szóval kb 1000 ft-al kerül majd többe mint anno a 4-esem. annyi még belefér.
    Ami különösen fáj az az üzemidő csökkenése, a 14 nap már azon a határon van amiért már gondolkoztam hogy lehet 4-est kéne rendelni a 20+ nappal.
    ÉS tényleg semmi hasznos újdonságot nem kapott, szóval ez egy 4-es kicsit nagyobb kijelzővel, ezért felesleges volt kiadni.

  • Ronyn

    senior tag

    válasz lócitrom #115 üzenetére

    Értem én, hát valahol igazad is van, valóban ez az óra sem fogja megváltani a világot (és még kávét sem tud főzni 😄), de látod, azért te is megvetted, én is megvettem, szóval valamit csak jól csinálnak. 😄.
    Az hogy ugyanaz a hardver?, az az átlag felhasználót nem érdekli, meg nem is ért hozzá, az hogy esetleg mindezt hardveresen/szoftveresen tudta a 4-es is, csak nem volt aktiválva, az nekünk annyit jelent hogy nem tudta. Ezek nekünk új funkciók. Az hogy Te bele látsz, és azt mondod hogy ez csak parasztvakítás, az t is értem. De hát ez üzletpolitika (a kecske is jóllakott a káposzta is megmaradt), ezt el kell fogadni, A telefont is cserélgeti az ember, pedig az nagyságrendekkel drágább, és azok sem tudnak sokkal többet mint az előző (esetleg még 2Mp).
    Az árazás problémáját nem értem, én úgy látom cca ugyanannyi mint anno a 4-es volt.
    És jó, a Te szemszögedből, valóban hulladék termelés, (bár, mint írtam, mi, egyszerű földi halandók, látunk a benne innovációt) de azért legalább nyújt valamit (minőség, megbízhatóság), viszont ha körbe nézel (Pl. a korábban említett holmibolt), lehet találni rengeteg klónt, utánzatot, ami még többet is tud (Pl. vérnyomásmérés!!), mindezt 4-5 ezerért. Na, az a nettó hulladéktermelés. Dehát, igény arra is van, úgy tűnik.
    Egyébként érdekelne, hogy te mit vártál az új verziótól, mit kellene tudnia, hogy szerinted is korrekt ajánlat legyen, mint új verzió?
    A hosszabb üzemidő, az kilőve, azt tudjuk hogy ebből a szempontból visszalépés történt, és az szop@s az tuti(sőt, nekem egy rossz sw verzió miatt 48 óra alatt merült 100->15%-ra!! )

    [ Szerkesztve ]

    Ego sum... Ronyn 🧔

Új hozzászólás Aktív témák