Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 206 cc

    senior tag

    Sziasztok!
    Tényleg "érdekes" vélemények kerülnek ki egyes emberek " tollából" ebben a topikban. Nem számít hány évig használtam droidot és az sem mióta használok ios-t,de az egyik tesztoldal munkatársával dolgozom együtt így igen sok telefon megfordul a kezeim között így rálátok a legújabb androidos készülékekre és a jelenlegi oprendszerekre. Szóval van tapasztalatom bőven! Épp ezért NEM fogom leszólni és magasztalni sem egyik vagy másik készüléket vagy a rajta futó oprendszert.
    Nyomonkövettem a topikokat sőt visszaolvastam a múlt év ezen időszakára és bizony ugyan ez a téma évek óta. Mivel maradt el az Iphone! Miért ilyen drága? Milyen hülye aki ezt a vackot megveszi? Mennyivel jobb a ........ másik márka!
    Elolvasom a postokat hiszen mindenkinek lehet véleménye ami ugye a sajátja és ahhoz joga van!...DE amit nem értek!... Miert ilyen formában? Mi jogon minősítitek a felhasználókat? Milyen tapasztalatok alapján alkottok véleményt valamiről ami még a közeletekben sem volt nem hogy használatban nálatok?
    A világ felhasználói jelentős számban,érdekes módon az ellenkezőit bizonyítják évek óta azoknak a dolgoknak amiről a viták folynak!
    DRÁGA?! - még is sokmillió darabob eladnak belőle!
    NINCS SEMMI FORRADALMI BENNE ! - furcsa módos milliókat vonz és bekerül az a kis újítás is minden más gyártó készülek!
    ELMARADOTT TECHNOLÓGIA - olyat és olyan szinten még sem mutat soha be senki mint az aktuálisan ÚJ Iphone-ban van!...ezt általánosságban értem.
    MIÉRT NINCS BENNE EZ+AZ ? - mert a gyártó elképzelése évek óta az ,hogy az újjítások mutatnak a jövőbe!
    Természetesen ez is egy vélemény csak a sok közül,de tényeken alapul! Lehet vitatkozni ,lehet hibákat találni ,de mivel mások vagyunk mások az ígényeink az anyagi helyzetünk stb.stb.
    Szóval lehetne azt kultúrált formában is megírni és tényszerűen ha valami nem tetszik,de a folyamatos pocskondiázás és hőbörgés igen szégyenletes amit itt pár emberke folytat! ...és tényleg csak az Iphone topikokban megy ez ilyen szinten!!

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz ChuckyCheese #1555 üzenetére

    Érdekelne miért kevésbé praktikus a 8 mint a 7 ????..kifejtenéd?

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz Tibee86 #1557 üzenetére

    Néztem már pár videót,de úgy tűnik a 7 törik mint a ropi a 8-hoz képest!! Szóval ez szvsz megint csak előitelet tapasztalat nélkül!

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz Tibee86 #1559 üzenetére

    Te most miről beszélsz?... a srác a teszten leejti a hátlapjára a i7Plust ami ugye fém és betörik a kijelző elől szóval ennyit a femről! A 8-at meg sokadikra töri csak meg...pedig üveg elől- hátul... Na most mit is ér a fém?? Azutan a fém i7-et úgy töri ketté mint a ropit a 8 alig hajlik meg!! Szóval melyik is a praktikusabb.? Azt már nem is mondom mennyire karcolódik az i7 hátulja és mennyire nem a 8 üvege....

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz Tibee86 #1561 üzenetére

    Ok...semmi vita ,csupán beszelgetünk! Én sem rendelkezem semmi kézzelfogható tapasztalattal a videkból indulok ki csak zavar a sok értelme5len beszólás. Félreértés ne essek nem fanatikus rajongó vagyok csak bosszant a sok megalapozatlan post!
    A másik topikban is szidjak az ios11-et de mint kiderül kb 70% csupás user error!!...kicsit unalmas mar a felhasznalok ilyen szintű butasága!..itt jön leginkább a kepbe hogy még mindíg több a pénze egyes embereknek mint az eszük...nem elég drága meg ezek szerint az Iphone!! :C :C :DD

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz Ed Parker #1573 üzenetére

    Nem is tartom egy mindent meghatározó tényezőnek ezen videók kimenetelér,de az eletszerű körülmenyekhez meg mindig több köze van mint egy mérőszobában laborkörülmények között elvégzetthek!
    Ezek tény hogy nézettségre mennek,de van még is emberi tényező benne ami közelebb viszi a felhasznalót ahhoz hogy tudjon viszonyítani. A kimenetel pedig mindegy egyes esés esetén teny hogy más eredményt is hozhat!
    Silenzio: Ja nem vagyok egy mérnök alkat mint ahogy az Iphone felhasznalók nagy többsége és pont nem érdekel az S7 és más műanyag vackok eséstesztje!

    Érdekes ,hogy itt mindjárt az van felhozva mindíg ,milyen a másik telefon az mennyivel jobb! És ez a másik telefon furcsa módon szinte kivetel nelkül Samsung....direkt nem emelném ki hogy androidos!
    Azonban kedves samu vagy android fanok az almás felhasználók nagy többségét első sorban az érdekli az előző iphonehoz képest ez jobb lett e és mennyivel mik az újdonságok . Azt nem értitek meg vagy nem fogadjátok el hogy mi nem a samu S8 vagy Note8 hoz fogjuk hasonlítani hanem a meglevő telefonunkhoz. Sokunknak szerintem eszébe sem jut megnezni a Note 8 bemutatóját,de főleg nem az hogy hogyan fröcsögjük tele a topikját lehúzásokkal,l3kicsinylő megjegyzésekkel.....ezt azt hiszem nem mondhatjuk el rólatok!
    Számomra -pedig egy tesztelővel dolgozom együtt - sem kihívás értékelni mi miben jobb rosszabb!?!

    Aki jobbat vagy a legjobbat keresi ,biztosan végez kutatást utána olvas és dönt. Latolgatja mi fér bele a keretbe mi az ár/érték arányban jobb készülék ,számára mi az ideális. Persze van sok felhasznaló aki azért dönt az adott mellett,mert az tetszik szép a színe vagy az a menő,de ezek az emberek nem is jönnek teszteket olvasni általában viszont nem is trollkodnak semelyik topikban.
    Szóval aki itt van és nem az Iphone fanokra gondolok mit szeretne elérni a folytonos beszólásokkal?...mi az ami olyan keserű számotokra?...drága?...nem olyan a színe?...nincs benne forradalmi újítás?....de a tiedben van,az mindenben jobb?!...akkor mit keresel itt?...ön igazolást,hogy jól döntöttél?!
    Mit gondoltok mit értek ezzel el?...az Apple felhasználók utalatának kivívásán kívül? Esetleg bebizonyítjátok,hogy a másik telefon jobb,szebb,olcsóbb...dehát erre vannak a tesztek és azt hiszem az itteni felhasznalókat ez pont nem érdekli!!

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz Ricardo #1632 üzenetére

    Az OLED témához csak annyit,hogy igen most lett olyan jó az a technológia ami az Iphone-ok számara megfelelő. Eddig azért volt vele gond rendesen ezt ne feledjük!
    A touch id esetében igen az Apple csinalta meg rendesen azt a szenzort hogy hasznalnis lehessen ne csak “innovácio” ként lehessen emlegetni!
    Az arcfelismerés is ugyan ezt mutatja amikor kijött az S8 abban az arcfelismerés egy vicc volt egy vacak fotóval át lehetett verni persze ezt nem hangoztatjátok ennyire,pont úgy mint a touch szenzor elhelyezését ami h3lyett ugye kb 10-ből 10x csak a kamerát maszatolod össze! Az írisz szkener meg ugye hmmmm....hát most akkor megvakulok vagy epilepsziás leszek opciót is tartalmaz?...na ezt sem reklamozzátok annyira ugye?

    Persze az a fránya kijelző sziget az aztán mekkora fail mi?!!!...hát kapcsold ki azt részt a kijelzőből és meg is oldódott a gondod...amúgy is csak extra infókat jelenít meg ott a telefon...persze amikor a ki is??...ja a samu kijött az edge szériával micsoda forradalmi újítás volt a szeleken megjelenő infó áradat...igaz többnyire pont nem tudtad elolvasni csak ha felvetted a telót akkor meg folyton össze vissza érzék3lt ez miatt a telefon,mindent de az ugye jó volt?!!

    Az is megvan ugye hogy az S8- ban is kisebb akku van mint az elődjében és a kijelző meg nagyobb lett,de ott ez teljesen rendben van ugye.??....mivel egy hihetetlen jól optimalizalt os fut rajta!?..hihihi....ja hogy ott elég volt azt magyarázni hogy kisebb fogyasztású a benne levő hardver és ezt mind3nki el is hitte...igaz nem is merül le előbb,de többet sem tud!!
    Ne csak a bullshit dumát nyomjátok már....pont van ugyan annyi hiba minden gyártónál,de ezek ismét csak ebben a topikban buknak ki!

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    A káva kérdéshez még egy szösszenet....az Iphone illetve Samsung 8 szeria összehasonlítasában van ugye egy kis trükk ez esetben. A samu kijelzője ugye a széleken nem ér véget ezért nincs látható kava a front oldalon ,de ha valaki a kezébe fogja és oldalról ranéz a telefonra ahol lehajlik a kijelző ott bizony látható ugy@n olyan fekete csík,csak ezt már nem tekintik kávának mert az oldalán v@n!. Szóval van némi átverés ez esetben is! A gyártási technológia kölönbözősege ez...de a gyanú5lan felhasznalókat igen könnyű megvezetni!
    Ugyan ezt mutatja a kijelző méretezése is....mi a fenének jó egy 18.5/1 arányú kijelző....hát hogy el lehessen mondani mily3n nagy?!...igaz a filmeknel mily3n jó a nagy kijelző!!...ja,hogy ez nem szabvány és van az oldalán fekete csík...ugyan-ugyan kedves felhasználó hát van gomb nagyíts bele és örvendezz hogy m3kkora a kij3lző,igaz így lemarad ez meg az...!

    [ Szerkesztve ]

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz ToniSoprano #1668 üzenetére

    Legalább gondold vegig amit felhozol érvnek!
    Watch esetében kb. Napi egy-két órát megy a kijelző tehát már megint miről beszélsz?!
    Oled fejlődése: nézz utana az elmúlt 3-4 év fejlődésének...színhűség,felbontás,gyártástechnológia,megbízhatóság...az Apple úgy gondolta most érkezett el az idő a váltásra. Kihoztak mindent amit lehet az ips-ből most váltottak....pénzügyi tervezés, gyártói kapacitás ???!!....ez rájuk tartozik mièrt.
    Ki is említette itt az LG Q6-ot???..igen tudom mit tud az a készülek es vártam már ,ha a samu megbukik ki dobja be hogy az LG az bezzeg tudja!! Persze ott mennyire más a t3chnika a két telefonban,de amit az Iphone esetében bemutattak szoftveres háttér is igen meggyőzőnek tűnik! Itt az igaz amit írtam az alma dolgozta ki és tette biztonságossá hogy megfelelően működjön!! Gondolom a sima kamera azért nem pont azt tudja mint az Iphone esetében az arcleolvasó scanner?!

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz Integrale #1691 üzenetére

    Még most sincs sok értelme ez3n számháborúnak 4”-5” os kijelzők eseteben...hd,fullhd,4K...mert te látod ugye hogy 720p vagy 1080p ugye 5”-on?! A 9.7”-os Ipad esetében meg már a 3 esetében is jobb volt a felbontás....nyilvan ott volt értelme!! Ne felejtsd már el az Ipad is IPS!!!
    A tesztelők sem látták a kijelző f3lbontások közti eltéréseket,pedig az elejen folyt a nyáluk,hogy milyen hyper az S8 kijelző!..aztan meg fogalmuk sem volt mikor mit látnak!!
    ToniSoprano : nem néztem a videt meg ,csak amiket olvastam az LG tesztekről nem írtak olyan részleteket mint az X esetében bemutatott technikánál ,ezért én nem mondanám,hogy ugyan az a hardver v@n benne! Mint mondtam nem is az LG- ről beszelt3m szóval ne vidd el most más irányba a témát az S8-ről nyilatkoztam!
    Gsx-rr : Ki beszelt a X-ről tartós tesztről???...az akkura gondolsz?...mert ott szintés S8-ról volt szó!...de már el is nézem,hogy mindenbe beleköttök csak valahogy bizonyítsátok az igazatokat!....persze egyben egyet értek Nélkületek unalmas lenne a topikot olvasni!

    [ Szerkesztve ]

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz Integrale #1698 üzenetére

    HTC One....hmmm...a régi szép idők...azon legalább futott a JellyBean...de 2012-ben nekünk az Iphone 5 jel3nt meg....min3k lett volna 4” -on fhd felbontás??? Persze kellett a One-ra mert ha már az oprendszer nem is futott mit csinált volna az a sok procimag ha nem a kijelzőt szolgálta volna ki?!

    Írok is az Apple- nek hogy ha megjel3nik az új 4 szériás watch legy3n minimum 4K...mert kell!! :D :D

    [ Szerkesztve ]

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz ToniSoprano #1701 üzenetére

    Hmmm...nem úgy gondolom,hogy ugyan ez a technika van az LG-ben is!

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz Cuccok #1705 üzenetére

    Hmmm...de jó ezeket olvasni,ilyenkor mindïg elbizonytalodom,hogy amikor teszteket készítünk és körbeadunk telefonokat amik3n különböző felbontások futnak kb minden 20. esetben tudják megmondani mily3n a felbontás! Szóval több száz gy3ngén látóval vagyok körbevéve úgy látom!
    Csupán azt nem értitek meg,hogy ne egymás mellé tegyetek telefont és nini az egyik3n jobb a másikon gyengébb a képfelbontás ,mert sok esetben nem a felbontás beli eltérést látják hanem a színtelítettséget,kontrasztot....hanem nézz m3g egyet aztán egy másikat harmadikat negyediket és meg tudod mondani melyiken milyen a kép felbontása....hát a gyakorlat azt igazolja nem!! Természetesen szélsőséges ertekek esetében ez nem igaz! Tehát 720p -4K biztos feltűnik de pl. HD-FHD nem biztos!

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz ToniSoprano #1709 üzenetére

    Hmmm.....tenyleg kettőt??!..hát szerintem meg pont nem azt!!.legalább olvass utana kérlek,mert pont 3bben látom en az eltérés itt ugyan is van egy tér és melyseg érzékelést elősegítő pixel projektor!!..illetve az a flood illuminátor..de persze az s3mmi mivel nem az LG találta ki :))

    [ Szerkesztve ]

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz spawn21 #1717 üzenetére

    Már bocs,de mit kellene abbahagynom?...A tenyek felsorolását?...vagy az ész érveket hangoztatni? Ez egy sima beszelgetés rész3mről .....nem akarok meggyőzni senkit csupán a tényszerű dolgokat írom le. Nem érdekel milyen telefonja van nem szidom a személyét nem elvakultan védem az Apple- t .....DE a ferdítéseket,félrevezetéseket ,szándékos flamet nem igazan értekelem. Mellesleg ez egy iphone-okról szóló topik ahol ezen készülékekről folyik diskurzus!
    Nem kötök bele senkibe csupán cáfolom,ha tudom az állításait többnyire kész bizonyított tényekkel!

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz bagkri01 #1722 üzenetére

    Hát én besz@ok rajtatok! :D :D
    Most,hogy leirom szerintem máshogyan működik az iphone-ban az arcfelismerés mint az LG-ben ,mert mások az érzekelők és jobb biztonságosabb kidolgozottabb ugye erről beszéltünk idáig erre azt mondjátok ....akkor is az LG megoldja egy egyszerű infrakamerával!!....mert az is működik!...de ki mondta,hogy nem?! Könyörgöm hát mi ez ha nem ellenséges viselkedés?...én nem azt mondtam hogy az rossz!...csak itt ez valószínűleg profibb lett.De akkor is nektek van igaza5ok!
    A másik dolog meg ,senki nem mondta hogy az X-et nem lehet átverni nincs róla tapasztalat,de az S8-ról van a Q6-ról is van és ott vannak hibák ( a Q6-nak nem néztem utana elnézést ha ott minden ok?!) ez tény! Erre ismét jön valaki hogy védjük az X-et!?..de valljuk be idáig ez volt a tapasztalat,ha az Apple megcsinál valamit az jó is működik!
    Szóval megint a ferdítések jönnek sorban...ha már nem maradnak érvek!

    [ Szerkesztve ]

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • 206 cc

    senior tag

    válasz bagkri01 #1729 üzenetére

    Kedves bagkri01!
    Az hogy engem hazugnak allítasz be ,mert teny ként értelmezem olyan dolgokat amiket tényként közölnek a világ minden felhasznaloja fele egy nyilvános bemutatón az egy dolog,DE hogy hazugnak nevezed a vilag egyik meghatarozó vállalatát ahhoz már azért elvakultság kell főleg egy ilyen gondolat alapján!
    Azt hiszem nincs mit mondanom ezek utan!
    Kellemes estét mindenkinek,maradok tisztelettel olvasó módban!

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Új hozzászólás Aktív témák