Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz DaveNo1 #116 üzenetére

    Nekem Samsung S3 eseten egyszeruen fura volt, hogy ures, doglott a kijelzoje, foleg amikor analog szamlap volt beallitva. Nincs ertelme hagyomanyos orat szimulalni, ha kikapcsolja magat. Azon mindig hasznaltam az always-on -t fel fenyerovel es bar meriti, de ahogy neztem nem azon mulik, hogy epp 1 vagy 2 napot bir. (nem jottem meg ra hogy min mulik az uzemideje 2 ev alatt sem).

    Az egy dolog, hogy a hasznalonak foleg az a fontos, hogy o lassa, de azert mivel orarol es divatkiegeszitorol van szo, nem mindegy hogy tenylegesen mutat valamit folyamatosan, vagy semmit sem mutat. Az utobbi szerintem illuziorombolo dolog. Ez nem telefon, hanem egy ora, az orak meg mindig mutatjak legalabb az idot, barmilyen orarol is legyen szo. Az okosora legalabb ehhez nojon fel, foleg ha naponta tolteni kell.

    Itt most nem csak az Apple Watch-ra utaltam, hanem minden okosorara. Mutassak az idot mindig mindenhol...max lehessen beallitani egy passziv ejjeli idoszakot.

    Gondolom azert is noveltek meg az S6-ban az AOD passziv fenyerejet, hogy, meg jobban "oraszeru" legyen a megjelenese.

    [ Szerkesztve ]

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák