Új hozzászólás Aktív témák

  • kispalsz

    tag

    Sziasztok, okorás topikba már írtam, de mivel ez a kiszemelt óra amit szeretnék megvenni, így ide is felteszem kérdéseimet, hátha tudnátok rá válaszolni.

    Főleg korcsolyázáshoz használnám, így a viselése ilyenkor nem a csuklómon, hanem nadrágzsebben ( csuklóvédő miatt) lenne, és telefon sem mindig lenne a közelben.

    Pontokba szedem a kérdéseimet, hogy egyszerűb legyen a válasz :)

    1) Lehet az Amazfit Stratos-hoz csatlakoztani Polar OH1 pulzusmérőt? Használ is ilyen kombót valaki?
    2) Ha az 1-es pont igaz, és hozzá lehet kapcsolni a pulzusmérőt, ezzel egyidőben Bluetooth fülest is lehet hozzákapcsolni zenelejátszás, edzésinfó bemondása miatt?
    3) Ha még a 2-es pont is igaz lenne, akkor emellé még összelőhetem egy mobiltelefonnal is, hgy a hívások is bejöjjenek, vagy ilyenkor már a headsetet a telefonnal kell párosítani bluetoothal, és az órát pedig a telefonhoz és a karpánthoz? (Samsung új S szériás telefon)
    4) Nekem a legfontosabb a megjelenítésnél az lenne, hogy egyszerre jelezze ki a karpántról érkező pulzust és az aktuális sebességet, esetleg az eddig megtett távot. Ez megoldható, van ilyen nézete az órának, vagy ne aggódjak ezen, ez a 3 infó elfér, és szabadon szerkeszthető?
    5) GPS benne mennyire pontos szabad térben, leginkább a sebesség pontossága érdekel.
    6) Ha családban 2-en is használnánk azt hogyan lehet kivitelezni, hogy az edzésinfók külön - külön profilba, pl strava kerüljön. Fel lehet venni többet, és váltani közöttük, vagy mindig újból kell ezt a részt konfigurálni?

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák