Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz lck #59 üzenetére

    Én MiBand2-ről váltottam GTR 2e-re, pár apróságot leszámítva teljesen elégedett vagyok vele. Az egyik ilyen, hogy ha nem jól van a kezemen, akkor elmozdul és elég sok pulzusmérés kimarad. Ez szerintem a méretéből és a kialakításából adódik (nem nagy amúgy, pont a legjobb méret a kezemen). A másik, de ez tényleg csak egy jelentéktelen apróság, hogy a kör kialakítása miatt nem olyan jó leolvasni az értékeket, mint a GTS szögletes kialakításánál, mert ugye nem úgy fér ki az adat az ívek miatt. Cserébe viszont komolyabb a kinézete, na meg persze az aksi is a duplája. Ez okozott is nálam egy kis törést, hogy akkor melyik legyen, de üzemidő mindenekfelett, így a GTR lett :)
    Az üzemidő nagyon jó a legtöbb okosórához képest, nálam 12-15 nap, minden engedve van és folyamatos BT kapcsolat.
    Ahogy már írták, a hívó nevének megjelenítéséhez Notify for Amazfit (vagy más) kell. Ez működik Zepp nélkül is amúgy, ahhoz viszont lehet meg kell venni (ezt nem állítom biztosra, én csak a hívónév miatt tettem fel). Vagy azt hiszem a magyarított Zepp-el is van hívó neve, de ebben sem vagyok biztos.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák