Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiger.

    nagyúr

    válasz MCs88 #811 üzenetére

    A videó mit bizonyított? A másik, nem teljesen igy volt, ugyan is, akkoriban nem az exynost szidtam hanem a kamerát amire épített, és jól beégette magát és a fél világ rajta röhög, és itt nem a videókat említeném, hanem hogy én is kipróbáltam, az, hogy lassú volt a fókusz egy dolog, de még az, hogy 2 zoomra raktam, és egy kinézhetetlen valamit láttam, mig az i11pronak ez megsem kottyant, persze ez szúrta szemüket, pedig még csak nem is volt ilyen telefonjuk. Egy másik kérdés tőled, itt hányszor írtam negativ dolgot a telefonról, olyat ami másnak a szemét szúrta volna? Én nem vagyok elfogult, nekem csak az volt a bajom, hogy ti elfogultak vagytok, én a sajátomat is leosztottam ,természetesen ott sem tetszett ez sok embernek, mert mindenütt vannak márka buzik, de én soha sem voltam az, ha valami jó azt elismerem, ha rossz azt is, független hogy nekem van e, vagy sem. A legbosszantóbb, hogy én is ilyet akartam annó. Amúgy nem mellesleg elkérni egy kupac szarért majdnem 500eft-ot hát azért na. A szeretett exynosodat egy s10-es snapis körbe röhögi, de titeket ez sem zavar, nem is értem miből vagytok.

    A mi9-ben egyedül amit hiányolok az a macro, azonkivül sztem jó telefon, és nem kellett kamera frissítésekre várnia, mert a dxo egyből tesztelte.

    [ Szerkesztve ]

    Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Új hozzászólás Aktív témák