Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TBT

    addikt

    válasz [Prolixus] #26 üzenetére

    Te nem, de a többség igen. Elég csak megnézni a reakciókat a szíriai videóra. :))
    De persze értem, hisz nem az az elsődleges, hogy hogyan néz ki Lara (pedig a TR játékokban mindig is erre fordítottak nagy figyelmet és erőforrást (minden más grafikai elem elhanyagolt volt mindig is) - valószínűleg a rajongók imádata is inkább ez, mintsem a koszos Tomb-oké), de azért nem véletlenül csinálták ilyen vonzóra.
    A fejlesztők is és CL (Camilla Luddington) is azt mondták, hogy LC (Lara Croft) egy megtestesült álomnő, egyfajta szex-ikon. De szuper munkát végzett ismét a CD, Lara ismét megmutatta, hogy miért is Lara (minden női videójátékszereplő istennője). Megint totál rendben van a karaktermodell. Hiteles fiatal, formás leányzónak tűnik, nem pedig olyan túlméretezett, aránytalan modellű, csöcsös valaminek, mint régen. Persze nyilván nem ezért játszunk a játékkal, de azért nem mindegy, hogy mit kell bámulni órákon át! :D

    [ Szerkesztve ]

    "I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

  • k-adi

    nagyúr

    válasz [Prolixus] #26 üzenetére

    Tekintettel arra hogy 8-20 órán keresztül azt a csajt fogod bámulni (általában hátulról) így érhető hogy kicsit jobban kidolgozták, szexuálisan vonzóra.... Én még mindig úgy vagyok vele, hogy Nathan Drake (uncharted series) tökös csávó meg minden, de sokkal szívesebben hallgatom Lara Croft szenvedéseit, nyögéseit.....és nézem a szép....hátát :)

    Amúgy meg téli ruhát is fel tud venni szexin, pl. sapka, sál, vastag nadrág stb. viszont a kabátja cipzárja félig meddig le van húzva :) (nézz meg egy szexi sítábor képeit amin a csajszik pózolnak, pedig ott hideg van és hó....meg sok vodka-narancs :D )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák