Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    válasz Pete55555 #30 üzenetére

    Semmi baj ezzel. Szerintem nem ugyanott, és nem ugyanúgy használjuk a cuccokat. Azért favorizálom a headseteket a fülhallgatóval ellentétben, mert nem a drága telefont veszem elő a zsebből, hanem a vállalható árú eszközön keresztül beszélek, és hallgatok zenét.
    Építőiparban dolgozom. Ha fülvédő van rajtam akkor a headset egyik oldala alámegy, így hallom a hívnak. (Ha már füles kell, akkora vibráció van, hogy a telefon+ csuklón lévő MiBand+ tarkódon rezgő Level U PRO rezgését sem érzed mindig) Van, hogy mászni kell és telefonon kapod az instrukciót, mert te nem látod mit csinálsz, de igen. Ezek mellett van amikor csak simán balfasz vagyok.
    A vége amúgy a lényeg. Amikor vettem egy minimál vezetékkel ellátott eszközt, azóta nem szaggatok, mert nincs mit. Ráadásul nem kell az S7 kijelzőjét taperolnom gipszes kézzel, vagy kényes szituban a kesztyű levételével kínlódni.

    Esetemben ha másfél éve nem szakadt el a kategóriával drágább bt headset, akkor nem megtanultam vigyázni rá, hanem a technológiai fejlődés alám rakott egy újabb olyan eszközt amire nem kell annyira vigyázni, mint az előző generációkra. Tudod, mint amikor régen még DV kamerával mentek az exrémsportosok, de ha estek nem volt felvétel, mert ripityára tört. Azóta lett GoPro... Azóta bárhogy van felvétel.

    Igazából nekem a 3-4e határ ütötte meg a fülem, azzal nem tudok mit kezdeni, mert annyiért vagy kényelmetlen, vagy rosszul szóló, vagy ezek kombinációját hordozó fülest kapsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák