Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Masooo #400 üzenetére

    Szia.
    1 gcam volt fent ami elvileg erre való, valamit mokolni kellett vna vele, nem foglalkoztam vele, valszinleg ezért volt kb feketefehér a kép. Mint note 10 alatt. Inkább fakó. Töröltem. Ha valakinek mégis van olyan ami jó ne tartsa vissza.
    Nincs OIS. Fényképek alatt semmiféle stabilizálás, videók alatt csak akkor van EIS ha 30fps-el videózunk és ugye ez kivesz a látó szögből kicsit. Engem amúgy ez a dolog nem zavar. Mármint az OIS hiánya.

    A betekintési szög már jó pár telefon óta, semmi negatívum, a fénye talán a note 10 alatt marad maxon, de ma napon voltam láttam mindent, gondolom az értékelő feltolta maxra.
    Viszont van valami amit kiemelnék kijelző ügyben. Az olvasó mód nem kell már. Note 10 alatt volt olyan bajom, hogy hajnalban amikor keltem és nem volt előre beállítva az olvasó mód, akkor majd kiesett a szemem. Na itt semmi ilyen nincs. Normálban is jó.
    Ne várj olyat mint egy note 10, de mivel volt 9T-m tudom, hogy annál jobb a végeredmény. Aki kamera miatt akarja venni az hibát követ el. Arra totál más vonalon kell elindulni.
    Remélem segítettem. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák