Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz ollie #551 üzenetére

    Tehát ha jól értem benned az keltett feszültséget, hogy leírtam " első beszámolók"?
    Megmagyarázom.

    Én még a neten nem nagyon találkoztam olyan portállal, ahol nyüzsögtek volna a vásárlók, ha jól tudom még nálunk sincs forgalomban a készülék. Éppen ezért nem csak számomra volt meglepő, hogy van ahol a szerencsések már megkapták, sőt, idézek fentről " Yea it is already available in Egypt. I bought it from 3 days.

    Mindezt azért válaszolta a tag, mert annyira nagy a várakozás, hogy ha vki már megoszt pár saját tapasztalatot, akkor azonnal kérdezik, hogy ő hol él.

    Szóval igen, vhol megkezdték a kiszállításokat és szállingóznak a beszámolók, amelyekkel én még nem találkoztam a neten, vásárlóktól még egyáltalán, szóval nem nagyon értem ezt a támadó hangnemet. Illetve értem, én általában minden készüléknél pro és kontra veszem górcső alá, amit elénk raknak, viszont nálad a kontra oldal némileg deficites.

    Ahogyan te írtad, "nincs azzal semmi baj", amíg a másik nem akarja megtéríteni a másikat, ne adj isten olyan véleményt formál meg, amely mögött ő maga áll és pl. így írná le, feszültséget kelt "bennem" és nem azt, hogy feszültséget kelt.( ami már talán szabályzatba is ütköztethető lenne).

    Én hetek óta kísérem figyelemmel az xda-án a note 9 szekciót és várom tőled is a userek hozzászólásait, vagy akár máshonnan is, de szépen kérlek kerüljük el, hogy olyasmivel próbálsz vádolni, amelyet illő lenne kellő szubjektivitástól mentesen a szabályzat megfelelő pontjával is alátámasztani.

    Amúgy bennem meg nem kelt feszültséget, ha vki egy gyártónak hozsannázik, élt már meg cifra dolgokat ez az oldal az iphoneok megjelenésekor.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák