Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Mister_X #48 üzenetére

    Nem, az x1 ehez képest bika amik itt szerepelnek. Csak 4 mag, csak 4gb ram ami lassú is, 1TFlopsos gpu is éppen h megvan alulról... X1 ennél erősebb sokkal, minden hw elemet tekintve...

    (#55) tDr1v3r Ez igaz, de casual gémereket mióta érdekli a minőségi játék? neki csak 5perces sorban állásra kell, otthon wcre pár percre, meg esetleg 1-2 cím amivel 10-30p-t is elvan egy időben. A minőségibb játékokra vágyó casual gémerek meg megintcsak egy szűkebb piac, tán még a hc gamereknél is szűkebb (hc gamer most nem az aki 24/7 csgozik, hanem az aki pl ps4/x1/gamer pc-s címekkel játszik, uncharted meg ilyenek pl)

    Szóval szerintem ezt nagyon félrepozicionálták, még mindig a wii casualmozgató sikeréből indulnak ki, de akkor még nem lapult senki zsebében egy okostelefon, ma meg már mindenkiében ott van...

    Ez engem egyébként azért bánt mert snes korszak óta nintendoim voltak egészen a gamecubeig, imádom az ip-iket de egyre távolabb kerül a cég mentalitása tőlem... szeretnék egy jó nintendo konzolt, akár azzal se lenne bajom ha a fentebb említett specekben jön csak ki (mondjuk x86 architektúra nem ártott volna a portolhatóság miatt de sebaj) ha ilyen olcsó gimmicky vackokkal nem tornásznák fel az árát. Igaz engem a handheld se érdekelt soha, kb csak egy tetrisem volt úgy 25 éve :D

Új hozzászólás Aktív témák