Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz predakon #345 üzenetére

    Akkor valamit rosszul csinálsz, engem mindig megtalálnak valamivel vagy mindig belefutoklovaglok valamibe ha csak tekergek is a pályán... random öreg aranymosó, öregasszonyra ráborult ló stb stb... :)

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz rup1u5 #349 üzenetére

    Ha szereted, hogy csak folynak az események egy teljesen vidéki halandó martalóc (ahogy értelmezed és ahogy cselekszel majd ingame változtathatsz... ) bőrében jársz kelsz menet közben nem epic cinematic-okat nézel hanem a társak elbeszélése viszi a legtöbbször előbbre a cselekményt vagy éppen színezi ki a történést, nem akarsz rohanni játékközben (ha a hotel szobákba kell benyitogatni nem rögtön a megadottba teszed azt, így felfedezel ritka és egész életszagú easter eggeket, ha egy főküldetés után dob az NPC egy mellékküldetést nem utasítód rögtön el) és értékeled ha a karakterek élnek lélegeznek körülötted a főhős meg tőled függően jellemfejlődésen is áteshet akkor igen, nagyon fogod élvezni. Igen elég elfogult vagyok én voltam az aki a kocsmában meg meg hallgatta az NPC-k sztorijait, odament az öreg aranymosóhoz a folyóparton, hogy mit keres ott az éjjel közepén és én voltam az aki a bandatagoknak a sidequesteket is megcsinálta... utána ment a kilógatott hulláknak az apró nyomok alapján etc. De ha értékeli az ember ennek a játéknak az atmoszféráját akkor nagyon mélyen ellehet benne veszni részemről örülők, hogy jön végre PC-re is mert ez a játék szerintem még ha rétegjátékként (igen vannak benne lassú és vontatott részek nem tagadom de engem a R*-os srácok által kreált világ ott is átlendített...) is de az elmúlt évek üde színfoltja volt a tartalmasságával.

    Ha egy vadnyugati shooterre vágysz roppant kifinomult gunplay-jel és szög egyszerű sztorivezetéssel és baromi nagyot robbanó gránátvetőkkel és lehetőleg minél gyorsabb fast travel mechanikával akkor felejtős lesz a játék. :D

    És ha fanboynak titulálna valaki legyen, szerintem nem véletlen írtam le kétféleképpen is, hogy rétegjáték vagy leköt vagy pár óra után teljesen megunja az ember.

    Én utoljára a Skyrimre és a Mass Effect második részére tudtam ennyire ráfüggeni.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák