Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz saelin #115 üzenetére

    "Endgame nélkül, vagyis bele tervezett endgame nélkül számomra semmit nem ér egy ARPG/Hack&Slash. Ki érdekel a story? Jó, legyen benne lore és király ellenfelek, de a játékot a fejlődési rendszer, gameplay és az esetleges megújuló tartalmak adják el. A PvE a játék lényege."
    Ilyen alapon nincs értelme a Diablo 2-nek. Az Über az a híres endgameje? Vagy az, hogy azt a pár szerencsétlent farmolod napestig? ;]
    Mit ért a játék sztori mód nélkül? A Diablo 3 a kiegje révén emelkedett ezen felül.

    Igaz a GD-hez külön van aréna mód DLC, de már az alapjátékhoz használható, és a 2-ik kieg hoz másik endgamet.
    Azt se felejtsük el, hogy a Diablo 2 és a Diablo 3 is a kiegjük után lett az, ami.
    A TQ-nak nem volt endgameje, akkoriban ez még nem volt divat/igény. Számomra sokkal jobb játék volt a Diablo 2-nél.

    #116 Hokunda: Szerintem jó játék a Diablo 3. Azt kell megérteni, hogy szemléletet váltott a fejlesztőcsapat. Sőt, mások fejlesztették, a régieket feloszlatták. Nem lett rosszabb, mint az elődei. Másabb lett.

    #119 tiborv: Ja, hogy pár éve tudja egy mobilos játék, azt mint egy 9 éves PC-s játék? Ok.
    "a 3. resz tenyleg egy butitott valami, mas jatek, nem olyan mintha egy sorozatba illene."
    Erről inkább a Diablo 3-as topikban biztos tudnának mesélni, többen az első résztől jelen vannak, és nem vallják azt, hogy a 3-ik nem Diablo.

    A D2 újításban nem nyúlnak a játékmenetbe. Még azon se mernek változtatni, hogy új patch jöjjön. A jelenlegit kapja.

    #120 ddekany: "Egyébként anno pont ez volt a fő gondom az összes ilyen ARPG-vel, hogy miért jó, hogy csak az "endgame" számít, ám előtte mégis el kell odáig botorkálni, 0 kihívással, ami mocskosul unalmas."
    Na számomra itt jön a képbe az, hogy ha a sztori mód vacak, nem köt le, akkor lehet bármilyen endgame, a játék vacak. Ha a hagyományos sémát nézzük, akkor ugye 3x a sztori különböző nehézségen, és utána lesz endgame mód, rosszabb esetben a legnagyobb fokozat farmolása napestig.
    Vikings - Wolves of Midgardnak a mai napig nem tudom van-e endgameje, mert már az Act1-et is halálra untam.
    A Wolcen sztori mód annyira nem tetszett, hogy az Act 2-ben abbahagytam (mert erősen emlékeztem, hogy 1 éve se tetszett, de akkor végigküzdöttem, és toltam az endgamet), pedig alapkövetelmény végigvinni újra, hogy a tavaly év végén megjelent új endgamet használhassa az ember. Úgyhogy csak a régi endgamet ismerem amit az azóta érkezett ezer patch, hibajavítás művelt, azt nem.

    Nekem a Grim Dawn ami tetszett. Akár amikor alapjáték volt, akár amikor már az első, majd a 2-ik kieg kijött, és voltak bennük olyan dolgok is, amik révén gyorsabban lehetett fejlődni.
    Sőt, a 2-ik kieg endgameje olyan, hogy akár az Act1 bossa után nem sokkal nekiláthatsz, az aréna módba meg akár lvl1-es karival. Jó kis küzdelem lesz. ;]

Új hozzászólás Aktív témák