Új hozzászólás Aktív témák

  • Galgogergo.

    csendes tag

    Mobilon játszottam végig, a tapasztalatok onnan származnak. (Lumia930) Az összes championship minden szintje megvan három csillagra az összes autóval, meg az összes ellenfél/boss is. 94%-on áll a játék, mert van pár speciális kupa, amit még nem tudtam megszerezni. (ki tud 400m-t ugrani?? Ilyenek még hátravannak) Mindig csak a versenyeken játszottam, a follow-the-leader, stampede, shooting gallery, stb játékmódokon soha nem tudtam nyerni. (az időmérő viszont jó volt :DD
    A játéknak egy titka van szerintem: jól kell hozzá vezetni - nagyon.

    A legtöbb bosst úgy tudod legyőzni, hogy tartósan megpróbálsz előtte maradni (jó nagy távolsággal) Akkor nem is tud utolérni. Ha mögötte maradsz, mindig szivat a speciális perkjeivel. Viszont ahhoz, hogy előtte tudj maradni, ismerned kell a pályát töviről hegyire, sőt általában az autót is*, és nem szabad hibáznod, mert akkor azonnal lehagy. Ha megnézel pár boss-fight-ot a YouTube-on, akkor látszik, hogy kb ez a taktika.

    "Borítékolható, hogy ha vezető pozícióban haladunk, az utolsó fél körben egy rakétával kilőnek, de néha két-három fegyvert is elsüt ránk a mezőny, hogy az utolsó kanyar előtt mindenki lehagyjon bennünket."

    De az is borítékolható, hogy ha elöl haladsz, biztos hogy az összes buborékból pajzsot fogsz kapni _mindig_. Ugyanígy ha 6. vagy egy ideje, lazán dobálja neked a háromszoros nitrót, vagy a rakétát. ;]

    Használni kell a driftet a legtöbb pályán, mert ha driftelésből visszavágsz egyenesbe, akkor meglök egy kis nitróval. Amiknél ez nagyon jól működik, az pl a Lambini, illetve a Monster Truck. (a böhöm Monster Truckkal így lehet baromi gyorsan menni, mert amúgy iszonyat lomha egy dög. De ha végigdrifteled vele a pályát, gond nélkül lehet vele tartani az első helyet utcahosszal.)

    *Arra is figyelni kell, hogy a különböző autók más-más pályán jók. Az alacsonyabbakat, (Rally Pro, ill főleg a Lambini) iszonyúan megfogja már egy kevés víz is, ezért az ilyen pályákra nem alkalmasak, mert a tócsában mennek el melletted a konkurensek. De pl kemény talajon (városos pálya, vagy a Death Bat-es lávás) a Lambininek nincs ellenfele szerintem. (az elején a lávalövőket úgy lehet körüldriftelni vele, hogy csoda!)

    Quick Race-ben nem csal annyira amúgy, ott simán tudsz pénzt szerezni, amit aztán a Carrier módban meg rátuningolsz az autóra, így már nincs akkora hátrányod. (ha sehogy sem megy egy pálya, ill egyenesben is azt látod, hogy húznak el melletted, akkor fejleszteni kell a verdán, utána jó lesz)

    A zenét én mindig kikapcsoltam, mert idegesített, viszont a hangot egy minimumon mindig rajtahagytam, hogy halljam, ha jön a rakéta. Kis időzítéssel 90%-ban mindig sikerült kikerülni, ha jókor nyomtam be a pajzsot.

    Már nagyon unom egyébként, idegesítenek a hülye karakterek is (El Zipo a kedvencem, mert a spec. képessége a nitró, plusz akihez közben hozzáér, az kirepül a pályáról - ez célegyenesban nagyon hasznos tud lenni), szóval már csak néha veszem elő... :)
    Mindenesetre nem tökéletes a fizikája (értsd: nagyon távol van a valóságtól), viszont aprólékosan kidolgozott, így ha kiismered (pl ugratás közben is tudsz kanyarodni, driftelés közben jár nitró, stb), akkor nagyon finoman irányíthatod a járművet.

    Nah, ennyi. :))

    [ Szerkesztve ]

    /.?

Új hozzászólás Aktív témák