Hirdetés

2017. november 19., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Bayonetta ingyenes volt Gold tagoknak. Az volt az a játék, amit leghamarabb letöröltem a gépről. Szörnyű zenék, szörnyű látványvilág és design. Semmi nem fogott meg benne. Nem tudom, hogy mekkora igény lesz rá a konkurenciánál, de biztos vagyok benne, hogy vannak komolyabb játékok amikkel szívesebben ülnek le.
Vanquish meg nem olyan rossz, de első bossnál leragadtam. :DDD Tipikus pörgős, idegbeteg japán játék. Pedig tetszik a látvány.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#2) Bad Pritt

Bad Pritt
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Mondjuk remélem, hogy PS Store-ban lesz lehetőség külön is vásárolni, mert a Bayonetta nem érdekel, de a Vanquish nagyon is.

- A strong man is strongest alone, ever heard that? - That's not the saying. That's like the opposite of what the saying is.

(#3) BOBAKILL válasza szupermacs (#1) üzenetére

BOBAKILL
(őstag)

Engem meg pont a Bayonetta érdekel. Japán játékok mindig is különcök voltak ezért nagyon megosztóak is. Több időt kell a játéknak adni, de egy kis japán fétis sem árt. Akinek nincs annak nem ajánlom, de ha megjelenik ps4re én biztos megveszem.

(#4) szupermacs válasza BOBAKILL (#3) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Jó szórakozást majd hozzá! :R

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#5) BOBAKILL válasza szupermacs (#4) üzenetére

BOBAKILL
(őstag)

Köszi, meglesz. :K

(#6) idegen lény

idegen lény
(őstag)

Akkor lesz Shenmue Xbox One X-re is! :C Az új Shenmueval mi van?

[ Szerkesztve ]

Zuckerberg az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.