Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    No én felülbíráltam korábbi véleményemet, és megvettem ezt a játékot (is) . Az tény, erőforrás igényes játék lett :)

  • #41133696

    törölt tag

    3850 / 256-os verziónál 15 FPS körül mozog mediumon, az adatlapomon lévő konfigon, kiváncsi leszek, hogy holnap az 1 GB-ramos 4670-el hogy fog menni :)

    A 4670 félévig, - amíg meg nem jön a fő vga - eme gépet fogja kiszolgálni a 3850-helyett ( az meg dobozban fog pihenni ) .

  • #41133696

    törölt tag

    Na ezzel a gaméval is jól bevásároltam :(

    Ugye arról volt szó, hogy rombolható környezet...

    Hát 1. a külső falak a házaknak sablonosan leamortizálhatóak de ami érdekes azaz, hogy a belsők nem... egy idő után persze ha kellő számú külső falat szétszedtél, akkor sablonosan összeomlik.

    A konténer viszont semmivel sem lőhető át, ami vicc...

    Az UAV nak nevezett izé egy RC helikopter. Miért nem lehetett akkor már tényleg UAV, vagy Predator ?

    A szerverek nagy többségén a punkbuster offon van, ennek nem tudom mi lehet az oka, de az tény, hogy vannak olyan csákók, akikbe hiába eresztek egy tárat simán lekésel, úgy, hogy gyalogosan közelembe jön miközben lövöm, és jelzi is hogy talált...

    Anno a COD6-ra mondtam azt, hogy megbántam (nincs dedikált szeró ) , de erre inkább igaz.

    Beletették a Conquest mód mellett az értelmetlen RUSH módot, és Conquest map jóval kevesebb van ,mint RUSH.

    Zavaró, hogy ha nem figyeled a zászlót, csak hang alapján tudod megsaccolni, hogy hol állhat a felhúzása.

    A fegyverek tartása kb olyan béna mint a TeamFortress2-ben, de hát az azért mégis csak más kategória.

    A veteran programjuk nulla, nekem a megvásárolt BF2-m és a 2142-em valamint ezek kiegészítőjét sem sikerült elfogadtatnom, mert bf 2 -nél állandóan errort írt. Arról nem is beszélve, hogy ott gamespy azonosítómat kéri, amiből van vagy 3 ... Ja és a megvásárolt 1942-mre meg azt mondja, hogy valaki már regisztrált azzal a kulccsal ,és madgamer kolléga is így járt.

    2142-nél meg hiába írom be a nevem meg a jelszavam , nem történik semmi. Sem hibaüzenet se semmi. Ettől fügettlenül, a szintén primitív küllemű BF heroes -t beregizte, így megkaptam az m1 garandot.

    Megvettem a Limited Edition-t, 9900-ért erre azokat az unlockokat, amikért fizettem, mégegyszer ideadta alig több mint 1 nap után.. Ha tudom, nem a Limited Edition-t vettem volna belőle... Sőt ha tudom, hogy ilyen ez a game, egyáltalán semmilyen verziót nem vettem volna belőle. Ennek fényében, az 1943 sem igen fog érdekelni, főleg azzal a három mappal...

    Ja olvastam, hogy DLC-k tömkelegét akarják hozzá adni, hát adják, a kérdés csak az, hogy ezek után kik fogják megvenni ? Lehet megismétlődik az OFP story ?:)

    A Hardware igénye pedig sokkal magasabb mint a cod6-é. Az árnyékok DX 10 alatt hát ...

    Na nagyjából ennyi a véleményem eme gyöngyszemről.

    A Single Player része pedig No Comment

    [ Szerkesztve ]

  • #41133696

    törölt tag

    válasz BalaNce87 #103 üzenetére

    Az Battlefield 2-től kezdőden, ugye alap volt, repülőhasználat, itt nincs az sem.

    A szerverkeresője is tényleg vacak. Beállítom, hogy csak Punkbusteres szerókat keressen, erre simán kiad olyat amiről kiderül, hogy nincs PB.

    A késeléssel kapcsolatban, az pozitívum, hogy a középső egér gombra tették, viszont egyértelmű, hogy nyúlták az ötletet a COD-ból. Mint ahogyan a magától gyógyuló karaktereket is. Hát ha már a realitásról van szó, elég hülyén jön ki - cod6-nál is, hogy eltalálnak, pirosban látod a világot, aztán 15 -20 mp múlva kutyabajod.

  • #41133696

    törölt tag

    válasz BalaNce87 #105 üzenetére

    Most, hogy mondod ,tényleg. Amúgy a RUSH mód kicsit tényleg értelmetlen, de most huzamosabb ideig játszottam RUSH-t ,és egész élvezetes :)

Új hozzászólás Aktív témák