Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Youri #154 üzenetére

    Nah jah ez igaz, ps2 kijött 120ezer volt és tartotta is az árát.
    Az a baj hogy a konzol szerintem drága főleg ps3 a mai viszonylatokhoz képest, és nem vga-hoz kell most hasonlítani. Én most vennék egy konzolt 45-ér, akkor kb sehol se lennék mert játék az nincs rá és nem is lenne egy hamar, ha csak nem választom a másik megoldást, olyan akciók mint steamen meg úgy összeségébe pc-re nincsen, az alsó határ 5-6000 ft.
    Engem pl a live része abszolút nem érdekel, de mégis fizetnem kell a szolgáltatásért, közbe csak multizni szeretnék, már csak ezért is inkább ps3, viszont az meg tényleg egekbe van ár szempontjából. Konzol se olcsó cucc egyáltán nem, az tényleg hülyeség hogy szegények veszik, a szegény az egyikkel se rendelkezik.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Youri #154 üzenetére

    Ez nagyon rossz példa volt, mert aki játszik pc-n vagy konzolon tök mindegy, az akkor járt a legjobban ha minél előbb vett x360-at. Ok újonnan volt 7x ezer, a hdd-s talán több is és akkor mi van? 6 éve egy fityinget nem költött rá. Erre a sok okos jön hogy ha MA vesz használtan alkatrészeket akkor a pc már szebb grafikát produkál. Értem. És az elmúlt 6 évben (úgy hogy ugyanannyit játszott mint egy átlag konzolos, tehát folyamatosan olyan gépe volt amint elindultak a játékok) a kifizetett összegek hol vannak feltüntetve?

    Az kabaré hogy ennyi időt kellett várni egy olyan játékra ami végre látható különbséget produkál konzol és pc között. Én konzolosként sokkal nagyobb alázásra is vágyok, mert szeretem a szép grafikát. De az az igazság hogy sem a microsoft sem a sony nem volt rákényszerítve az elmúlt 6 év alatt arra hogy kapkodjon az újabb generációval. Egyszerűen a pc átiratok, játékok nem nőttek fel ehhez a feladathoz. Anno a ps2 idejében (még x360 sem volt, nemhogy ps3!!) pl kijött a far cry és kb minden konzolosnak csorgott a nyála, máig szép játék a far cry. Na kb ilyen differenciát várnék manapság, hardwaresen ez már révek óta adott elvileg a pc fronton, BF3 végre kezd valamit mutatni..

Új hozzászólás Aktív témák