Új hozzászólás Aktív témák

  • isti84

    csendes tag

    Üdv!

    Én ma mondtam vissza az előrendelésem a BF3-ra. Kíváncsi voltam a netre fellőtt verzióra. Letöltöttem, és cirka 10 perce töröltem. Részemről 1/10 a játék. Borzasztó. A porbadöngölt DNF is többet tudott, a hülyére gyepált "SPACE", meg a jókor megnyomott egér klikk meg az "e" billentyű az interaktivitás szégyene. Marha viccesek a tőből himbálódzó fák. A rombolás csak szkriptelt, a BF:BC2 ilyen szempontból kenterbeveri a BF3-at. A látvány pazar, ha van hozzá vasad, vagy konzolod. Amúgy pocsék. A sztori még elmenne, a hangok is nagyot dobnak, de a többi egy rakat fos. Az Unreal Engine mai állapotával jobban összerakott játékot lehet készíteni. Agyonhypeolt EA játék. Kíváncsi vagyok mennyit tejelt az újságíróknak az EA a mért teszteredményekért. A nagyfokú fizikáról annyit, hogy egy papírdoboz kibírt 3 gránátrobbanást, a vér átfolyt a falakon, sőt van olyan fal amit még rombolni sem lehet, de még a golyó nyoma sem marad meg rajta. De persze egy olyan öregmotoros, mint én legyint erre, lássuk mit tud a játék. Jó uccu neki. Jó lesz ez. De nem, minden misszióban 3-4szer biztosan meghaltam, de gőzöm sincs honnan lőtek ki. Aztán rájöttem, a statikus tárgyak egy részén az MI átlát, de nem úgy hogy véletlen meglátja a mozgásod, francokat, amint egy észrevesz az összes pontosan rád céloz, majd halomra lő. Itt kicsit Sniper: Ghost Warrior utóérzésem volt. De visszaköszönt az afgánokat halomraölő Medal of Honor is, ha nem jó felé mentem biztosan kinyírt a rendszer. Élvezhetetlenné vált sokszor, 5. próbálkozásra feladtam és kb. a 4. küldetésnél törlés. Inkább feltelepítem újra a Quake 1-et és végigtolom akármilyen fosul néz is ki, sokkal több átgondoltság és élvezeti faktor van benne. :( R.I.P. BF :( sorozat....

    István

    Kockák előre!!! :D

Új hozzászólás Aktív témák