Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    Nem kötekedésképp, de akik hiányolták a rombolhatóság megtekintését... Nem láttátok, amikor ledőlt a bazi toronyház a végén? Pontosan ezt ígérték a fejlesztők: sokkal élethűbb és sokkal összetettebb fizikát. Volt ott a háttérben valami b@{&#ott nagy robbanás (sajna a videó minősége miatt nem láttam), erre végigfutott a lökéshullám a környéken (fel is repedt az úttest), majd bedőlt a ház a játékos arcába (na jó ez tényleg kicsit scripteltnek tűník, de ennyi még belefér a szingli kampányba. Gondolom a multis rész "élethűbb" lesz).

    Pár perccel a vége előtt valami "kráter" félében nyomult a tag, szerintem azt sem a fejlesztők tették oda. (Bár ki tudja.)

    A magam részéről 100%-ig nyugodt vagyok, hogy ez nagyon odab@szós kis játék lesz!!! A gépigénytől ugyan én is tartok egy kicsit, de remélhetőleg nem kell cserélni semmit a gépben, mert anyagilag eléggé a béka s@˘^ˇ~e alatt vagyok... :U

    A Crysis 2-höz meg maximum a grafika és a rombolhatóság kapcsán lehet hasonlítani, a sztori az teljesen más (sci-fi). Az más kérdés, hogy nálam az is borítékolhatóan meg lesz véve. (Az alap is megvan a mission disc-kel együtt a polcon.)

    Megint más: csak én látom úgy, hogy a COD és MOHA széria egyre ratyibb? Már a BF-hez képest?

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák