Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mentoloshypo

    senior tag

    válasz Bandi995 #3 üzenetére

    Mielőtt nagyon megörülnél, csak szólok, hogy annyira next-gen lesz a játék, hogy még mindig a 8(!) éves foltozott UE3 alatt fog futni.

  • mentoloshypo

    senior tag

    válasz Bandi995 #10 üzenetére

    Kicsit off példa: ennyi erővel a CoD-ok alatt futó IW4 motort se lenne szabad megszólni. Abban is ki van már szinte minden modul cserélve.

    Konkrét számadatot nem tudok, de nyilván való, hogy még mindig túlnyomó többségében PS3/X360-n játszanak a konzolos játékosok, és ez nem fog néhány hónap alatt megváltozni. Azt is vedd számításba, hogy a Sony már bejelentette a PS3 Super Slim (állítólag a mostani gyártásban már 22 nm-es csíkszélességű procikkal szerelik őket) árcsökkentését, nyilván nem véletlenül, hiába új generáció sokan most vesznek last-gen gépet. Gondolom a M$ is meglépi az árcsökkentést ugyanúgy.
    Maximum azokat a játékokat tudom "igazi next-gennek" elképzelni amiket ebben az évben kezdtek el alapjaiban fejleszteni, azt meg tudod, hogy ezek mikor kerülnek forgalomba.

    Egyébként maximálisan meg tudom érteni azokat akiknek a lába mellett egy használt autó értékű PC pihen és a next-gen konzol tulajokat is (hiszen magam is az vagyok) amiért nem tudják jelenleg kiaknázni a hw-es erőfölényüket a régi gépekkel szemben.
    De sajnos azt sem várhatjuk el mindenkitől, hogy több százezret költsön új gépre, pláne kis hazánkban ahol milliók élnek a létminimum környékén.
    Sajnos a generáció váltás nem megy egy tapsra, ez minimum 1-1.5 éves folyamat.
    Nekem se tetszik, de ez van, türelmesnek kell lenni.

  • mentoloshypo

    senior tag

    válasz Bandi995 #21 üzenetére

    Én még abban reménykedek, hogy ez a generáció is megél aktívan vagy 7-8 évet.
    Mint PC-s játékos persze sokan másképp látják a világot ezzel kapcsolatban (ezzel nincs baj) de azt meg kell hagyni, hogy az előző generációt azért elég jól eltalálták. Igaz a mostanira már azt mondják, hogy max 5 év (gyorsan tegyük hozzá, hogy ezt először a felszarvazott Nvidia egyik fejese nyilatkozta nagy okosan, de mit is mondhatna szegény :P ) de ha jól emlékszem anno is max 5-6 évet adtak a PS3/X360-nak.
    Nah mindegy, szép volt jó volt PS3, de most már jöhetnek gőz erővel az új generációs csodajátékok, csak győzzük anyagilag persze... ;)

    Egyébként azt is sok helyen olvastam, hogy az új gépek eladása elég lassan halad, ezért is nehézkes a váltás.
    Bár ezt a listát elnézve ez is csak egy üres aggodalmaskodás... :DDD
    LINK

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák