Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz BalaNce87 #19 üzenetére

    Nagyon jó filmek azok (mint Nolan összes filmje amúgy), nincsenek túlértékelve (na jó, a Dark Knight Ledger halála miatt túl volt értékelve a megjelenésekor, de lassan kezd a helyére kerülni - lásd imdb toplista), de valóban, annyira én sem szeretem őket, mivel Nolan azt hagyta ki belőlük, ami számomra a Batman világ szíve volt: a gótikus punk hangulatot. Számomra ha mozgóképes Batmanről van szó, akkor az animációs sorozat az ami a Batman-t jelenti. Esetleg még Burton második filmje film jó lett.
    Ettől még jó filmek a Nolna Batman-filmek, csak számomra nem igazi Batman-filmek. ;)

    Mindenestre nemtudom miért pont a macskanőt tették mellé, irritáló nyafogós picsa, az igaz hogy ebbe a világba nem illenne bele robin, nah de a macskanő?

    Szerintem tökéletesen beleillik, sőt nekem az egyik kedvenc karakterem, de hát ízlések és pofonok. :)

    igaz egy két rajzfilm nem pont erről árulkodik, pl justice league, bár ott mondhatni "rá van" kényszerítve.

    A Justice League volt a második legrosszabb ami a Batman univerzummal történt, szorosan ott van Robin sarkában. Az ilyen mixeléseket egyébként is utálom.

Új hozzászólás Aktív témák