Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andor80

    senior tag

    válasz Kbali #66 üzenetére

    sarkítasz de durván...

    Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

  • FattyDove

    őstag

    válasz Kbali #66 üzenetére

    "UTP kábellel végighúzva a lakótelep?"

    Hát én nem értem, hogy mi a probléma azzal, hogy az alagsorban van egy switch és onnan húzzák ki a cat6 kábeleket a lakásokba, neked pedig csak egy router kell. Amikor nekem régen behúzták, akkor szóltam nekik, hogy hagyjanak már rá egy 10 métert, hátha később át lesz alakítva a szoba és szó nélkül letekertek ennyivel többet.

    [ Szerkesztve ]

  • Qtya123

    őstag

    válasz Kbali #66 üzenetére

    Ezzel az összetákoltsággal nekem szerencsére teljesen ellentétes a tapasztalatom.

    2 megyeszékhelyen, illetve a fővárosban is volt T-s vezetékes internetem. Azonnal cseréltem őket Digire, amint lehetett. A 3-ból 2 helyen egy retek volt a T... Az hagyján, hogy drága és lassú volt, de számtalanszor voltak fél-1 órás üzemszünetek. Ping néha az egekben. Megyeszékhelyek, nem világ vége után kettővel egy tanya.

    Ráadásul egyszer gusztustalan módon le is akartak húzni. Még nem volt Digi bekötési lehetőség az adott lakásban, de kellett net és tudtam, hogy nemsokára jön oda is a Digi, így interneten megrendeltem a T-s vezetékes netet HŰSÉG NÉLKÜL. Eltelt kicsit több, mint 1 év és jött a Digi. Lemondtam a T-t és jött a szívatás. Közlik, hogy már pedig nekem a rendszerben hűségidő van rögzítve. Mondom nekik, hogy egyrészt gondolkozz már ember, hogy lenne hűségem, ha a hűség nélküli magasabb havidíjat fizetem. Másrészt átküldtem nekik a megrendeléskor kapott visszaigazoló e-mailt, amelyben benne volt, hogy én hűség nélkül rendeltem.
    Ültek rajta egy darabig, majd elfogadták, de lezárásnak kiszámláztak már a tököm tudja milyen nevetséges dologra több, mint 8 ezer forintot, hogy én azt fizessem be. Visszaírtam nekik, hogy valami nagy gáz van a rendszeretekkel, hogy ilyen hülyeségeket számláz ki. Utána sztornózták. Nem beszélve róla, hogy az online ügyfélportáljuk egy iszonyatosan lassú oldal volt.

    Jelenleg 3 ingatlanunkban is Digi van és sosem panaszkodtak rá sem a bérlők, sem mi. A legrégebbi előfizu már sok éves. Mindig gyors, üzemszünettel egyszer találkoztam és mindenhol lecserélték optikára a kábelezést. Mindhárom ingatlanban az 1000/1000 net sebessége hozza a maximum sebességet, vagy nagyon közel van hozzá.

    A mobilos szolgáltatásuk ahol működik ott kifogástalan mindig. Az meg irtó nagy gáz, hogy úgy írják ki a pályázatot, hogy már előre ki vannak zárva.
    Igazi piacba belenyúló, banánköztársaságokat idéző mentalitás, bár nyilván ezen már egyáltalán nem lepődtem meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák