Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    98 környékén kerültem fel az internetre, otthoni 56k-s modemmel. Kezdeti lelkesedés után kb. Hősemberképző maradt az egyetlen dolog ami érdekelt, akkoriban inkább konzolokkal toltam, nem nagyon tudtam még mit kezdeni a nettel (ekkor még általános iskolás voltam :) ). Aztán rá pár évre rátaláltam az index fórumára, meg nem sokkal rá a PH!-ra, amit eleinte csak egyre többet olvastam (és nagy ritkán írtam a guest-ként, akkor ugye még lehetett ilyet), plusz nekiálltam linuxxal foglalkozni, aztán egyre több időt töltöttem neten.
    Első e-mail címem még a szolgáltató által adott "családi" cím volt (nagyrészt úgyis csak én használtam a netet). Aztán amikor jöttek az első online játékok (valami offroad versenyzős játék volt), akkor ütött a fejemben a gondolat, hogy kéne találni valami nevet, amit bárhol be tudok regisztrálni, mert az akkoriban általam használt, általában fantasy könyvekből szedett, nevek mindig foglaltak voltak. Így született meg a Cathfaern, és hozzá egy freemailes cím :) Illetve első körben "Chathfaern" volt, de miután megkérdezték, hogy a "chat"-et értik, de mi az a "hfaern", akkor módosítottam :D (érdekes módon "Cat"-"hfaern"-re nem kérdezett rá senki... ) Megjegyzem a névválasztás elég sikeres volt, azóta is csak akkor nem tudok beregelni valahova ezzel a névvel, ha korábban már regisztráltam oda csak elfelejtettem :)

Új hozzászólás Aktív témák