Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz hoffman_ #21 üzenetére

    Lumia:

    Azért nem kell túlmisztifikálni a Nokia naviját. Pénteken Keszthelyen pl. elvitt engem egy 3 éve elköltözött gyógyszertárhoz, és bizony gyakran van olyan érzésem, hogy a POI adatbázis minden csak nem up-to-date.
    Számomra a Nokia féle navi legnagyobb előnye az ingyenessége meg az egyszerűsége (najó ez utóbbi néha hátrány is). "Pazar minőségű"-nek semmiképpen sem nevezném, persze az ingyenesek között ez a legjobb, ehhez nem férhet kétség.

    Zene:
    FM-rádiót nem írt, de az 520-al azt bőven elfelejtheti. Katasztrófális az FM rádió minősége. (legalábbis decemberben az volt, azóta nem próbáltam az FM rádiót sem 520-on sem 820-on.)

    MP3:
    A gyári zenelejátszó képtelen megbírkózni a mappákba rendezett zeneszámok mappa szerint történő lejátszásának hatalmas problémájával, és számomra nagyon úgy tűnik hogy erre a nagy feladatra WP plattformon nincs is tényleg jól működő megoldás. (A Folder Play app működik, de messze nem kompromisszummentes). A legidegesítőbb meg nem is az hogy hiányzik ez a funkció, hanem ha ezt a WP topikban feldobom kb. mintha valami iPhone topikban lennék: hülyének néznek, hogy miért akarok valami olyasmit, ami a WP plattform szerint idejétmúlt dolog. (de 10 éve még mindenki úgy csinálta) Én vagyok a hülye, hogy nem állok neki egyszer meghalgatott audi-darabok id3-tagjét szerkesztgetni. Nonszensz...

    Szóval én nem lennék meggyőződve, hogy egy hard core Linux user megbarátkozna egy olyan mp3 lejátszóval ami nem tud könyvtárból lejátszani. Meg úgy általában a fent leírt mentalitással...

    Ha olcsó okostelefont kéne ajánlani, én sem mennék messzebb a Lumia 520-nál. meg úgy általában a Windows Phone-nal is nagyon elégedett vagyok, nekem is egy 820 van, de így látatlanban rávágni, hogy a kérdező mp3 lejátszás iránti összes vágyát kielégíti egy Lumia 520 na az erős...

    J.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák