Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    Ellenvélemény:

    Nekem tetszett. Árnyalt volt (de nem vitte túlzásba, mint a Bajlós Árnyak). Igen, voltak penne poénok, de nem vitték túlzásba (tegyük hozzá, Rey helyében és is a kezemet nyújtottam volna ki).

    Bizonyos dolgokra választ adtak a VII. részből (pl. miért kapott ki Ren Rey-től), stb. Szépen lebontották az ismeretleneket (pl. ha nem olvasol utánna a dolgoknak, pl. mi a First Order, honnan lett a Resistance), mondhatni mindkét oldal kap egy "resetet", amire akár ki tudnak építeni más filmeket, sorozatot, könyveket (pl. a szó szerint maroknyi csapat mit kezd a szinte 0 erőforrással, rey képzése, stb).

    Szerintem ez az 5. legjobb SW film (eredeti trilogia és a Rogue One után). Mesze nem egy PC fesztivál (a mai modern amerikai PCre alergiás vagyok, így ennek örülök), inspiráló, aktív film volt. Érdemes megnézni.

    Egyébként nem fórumos hozzászólásokon dönteném el, hogy megnézem-e vagy sem a filmet. Egy doboz cigi áráért (gondolom, nem dohányzom) szerintem mindenki beruházhat rá, akit érdekel a téma, hogy eldöntse, jó film-e vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák