Új hozzászólás Aktív témák

  • udash

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én ugyan még nem láttam, de meg fogom nézni függetlenül attól, hogy számomra az EP1-6 az etalon az expanded universe-zel együtt. 40 évesen nyilván túl fogom élni, hogy gyerekkorom kedvenc fantáziavilágát így tönkretették, de azért ott fog maradni egy örök szálkaként bennem. Amikor egy barátom jónéhány évvel ezelőtt megmutatta a starwars wiki-t ( expanded universe ), teljesen beleszerettem. Biztos nem hibátlan az sem, de én rengeteg könyvet, képregényt elolvastam azóta, amik egytől egyig vissza adták NEKEM a SW élményt. Rengeteg karakter, hatalmas időintervallum, szerintem nagyon jó történetek, amik ráadásul több szálon futnak, mégis végig kapcsolatban vannak, így adva egy teljes egészet. És ezt kellett egyetlen vonással kiírtani ezeknek a "történetlopó" majmoknak. Igazán megtehették volna, hogy erre építkeznek, ez egyfajta elismerése is lehetett volna azoknak az embernek, akik ezt sok-sok év alatt összehozták. Ettől még tehettek volna bele új szálakat, karaktereket, nem biztos, hogy ennyi embernek fájt volna. Remélem a "Legends" legalább megmarad, és nem vész el egy idő után.

    U-dash

Új hozzászólás Aktív témák