Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trydium

    csendes tag

    válasz kentucky #1 üzenetére

    bocsi félreklikk...

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék..."

  • trydium

    csendes tag

    Én inkább azon botránkozom meg (magamban), hogy mi (a Zasszony és én) milyen szülők vagyunk...
    Szembemegyünk minden mai trenddel... A fiúk (11 és 13 évesek) szobájában pl. nincsen TV. Próbáljuk szűrni a tartalmakat amiket látnak, nincs Győzike, Pumped Gabó, és értéktelen szemét.
    A nagyobbik jövőre (amikor 14 lesz) kapja meg Apu dolgozóját saját szobának, és költözhet külön az öcsi mellől. A rend fenntartására a Zasszony ügyel "Gestapó" üzemmódban. Engem a srácok "megvesznek kilóra" és imádom őket ezért.
    Bocsánat (!), de a te kis tündéredről készült videót fogom felhasználni arra, hogy tovább nyüstöljem a Zasszonyt egy leány utód létrehozására is. Tudom, hogy ő is vágyik rá, tudom hogy baromira nyűgös amikor baba van a pocakjában, és nem mellesleg feléli egy kisebb afrikai köztársaság teljes évi élelmiszerkészletét... :)) Hiába, az a mosoly amit megereszt, amikor az ivadékokkal foglalkozik arra nincsen szó, nincs megfelelő kifejezési forma...

    Köszönöm ezt a videót !

    De kétségeim is vannak ! Milyen lányos apuka lennék ???
    Valszeg vadászpuskával fogadnám már az ovi csoportból is jelentkező "kérőket"... :DD

    "Nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék..."

Új hozzászólás Aktív témák