Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz ^Clown #39 üzenetére

    hááát, ezt a PCV szelepet még senki nem ajánlotta... és ha ki is lehet tisztítani akkor egy próbát megér :B
    az ajtót meg első körben persze be olajozzuk azt meglássuk...
    Igen jó lenne a 14-es felni is, 185-ös gumival...
    Érdekes ez a fogyasztás téma a szélesebb gumiknál... itt is megoszlanak a vélemények.. valaki azt mondja hogy igen, iylen 1,5-2 literrel megnőhet a fogyasztás.. valaki azt mondja hogy pár deci/fél liter lehet a többletfogyi, mert már elég erős a motor és nem erőlteti meg annyira a szélesebb gumi (1,3-as 16 szelepes)
    Igen-igen erre a GTi ülésre gondoltam, bár aszondják hogy nagyon hasonló a GS ülése is csak az jóval kényelmetlenebb :DDD szoktam figyelgeni a fészbukkon ezeket a fórumokat, de sajna elég ritkán látok felkerülni főleg jó állapotú üléseket...

    jahh még valami: Átment a kocsi műszakin... a srác "kikötötte" a motor hibaledet, hogy ne világítson.. de annyira, hogy mikor gyújtást adok a kocsinak, ugye akkro sem gyullad fel a hibaled :DDD
    Ezt a PCV szelep kipucolást megpróbálnám de ahhoz hogy megnézzem sikeres volt-e a mutatvány valahogy vissza kéne kötni a hibaled-et.. van tipped hogy mit csinálhatott vele a srác? ne kelljen már iylen szarság miatt elvinnem hozzá a kocsit :B

    [ Szerkesztve ]

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz ^Clown #39 üzenetére

    Ez a leírás jó 16szelepes suzukihoz is?
    Abból kifolyólag, hogy kiszedtem a légszűrőt hátha lesz alatta "valami" de nem volt.. kép alapján még hasonlót sem találtam :(
    szerk: rágugliztam az 1,3 8v motorterére, kissé elüt a mienktől :B :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák