Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Argos

    őstag

    LOGOUT blog

    - Minden szir-sz@rt megtartok : pipa
    Zenék, szöveges file-ok, képek, játék/program telepítők (jelenleg 22GB-os a [prog] mappám, amiből cirka 5-6 éve semelyik exe-re nem kattintottam kétszer :P ).
    Egy ideje azonban én is leszoktam a mindent megtartok, leszedek, mert valamikor még jó lesz valamire.. gyűjtögető életmódról. (Kivéve a filmek/szériák. Ami tetszett, megtartom örökre. :) )
    Azért van még a szekrényben néhány tucat CD/DVD, ATA archive meghajtó. Blu-ray-t már nem vettem.

    - Ezer meg egy éves game-save-ek megtartva : pipa
    Heroes III mindig fel van telepítve :K

    - Asztal tisztántartása : pipa
    És egy szememnek kellemetes látványt nyújtó tájkép (hegyek/víz), beállítva háttérnek. Van, hogy csak hátradőlök a fotölyben és nézem 40"-on a tájat. :)
    Néhány ikon van csak kint, ami másik meghajtó mappáira mutat. Film, játék, zene, kuka. Bár, zenét nem is tudom mikor indítottam utoljára háttértárról... Plusz egy lomos mappa, amiben az éppen lekapott, nem fontos dolgokat tartom. Időnkét törlöm, ami kell mégis belőle másik meghatóra mentem.
    Gyakran használt dolgok a tálcára vannak dobálva.

    - Rendszermeghajtón nem tartok semmi fontosat, gyk. semmit : pipa
    Programokat, amiket használok oda telepítem, mert ha már újra kell húzni a gépet, akkor a progikat se árt. Így el is tart egy ideig, míg mindent visszarakok, beállítgatok, mikor rászánom magam egy reinstall-ra.
    Számomra felelsleges vizuális csicsák/animációk, hangok, rendszer folyamatok kikapcsolgatása, alap.

    - Márkahűség(?) : pipa
    (Elég későn, ~20 éves korom környékén kezdett érdekelni az informatika)
    Első VGA-m egy Ati Sapphire Radeon 9600 XT 256MB volt.
    Utána AMD Sapphire HD5750 1GB (2010-ben vettem itt az aprón, egészen egy évvel ezelőttig ezt hajtottam, míg végelgyengülésben kilehelte a lelkét. Rendesen kitöltötte a szolgálati idejét. :) ).
    Jelenleg egy AMD Sapphire Radeon RX 580 NITRO+ 4GB rajzol képet a monitorokra. Valszeg' ő is életfogytig.

    - Ha, grafikázok vagy írok, 25 file van mentve *.final; *.finall; *.finalll; ...*.finalx :B
    - Hülye berögződés, jobb klikk frissítés, attól felgyorsul a gép. :DDD
    - Total commander-t sose használtam, Windows intéző FTW. :P
    - Monitoron olvasok, játszok, pöcsörészek, TV-n közbe film/sorozat/Utube. Egy dolog nem elég, hogy lekösse a figyelmem.
    - Hangerő a hangszórón feltekerve, PC-n hangosítom/halkítom, ha kell. Ja, dedikált hangépző természetesen. Kommunikációhoz viszont az integrált van beállítva.
    - Mai napig hatszor átolvasom, formázom, javítom a hozzászólást, bejegyzést, levelet stb. mielőtt elküldöm - utána amikor elment, elolvasom még egyszer és javítom a persze benne maradt hibát.
    (Ezt is egy órája írom, hosszú is lett. :B )
    Agyf@szt tudok kapni az összecsapott, igénytelen, helytelenül megírt dolgoktól...

    ...elmúlik...

  • Argos

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz #90088192 #77 üzenetére

    :DDD
    A Tied nem vészes, olvasható.
    De, amik pl. a Hülyét kapok az apróktól topikban néha elém kerülnek... :O

    ...elmúlik...

Új hozzászólás Aktív témák